Dzieje sięGłogówKGHM

Zapraszają na wspólne treningi przed startem w biegu o Lampkę Górniczą1 min na czytanie

Jubileuszowy tir KGHM-u na rynku. "Chcieliśmy zobaczyć bryły złota" [ZDJĘCIA] 23

Bieg o Lampkę Górniczą to uliczne zawody z długoletnią tradycją związaną z obchodami barbórkowymi. Warto więc odpowiednio się do niego przygotować. Pracownicy, wolontariusze KGHM, biegacze z klubu ZG Run i Stowarzyszenie Niedźwiadki Biegają zapraszają mieszkańców Zagłębia Miedziowego do wspólnych treningów oraz startu!

Bieg o Lampkę Górniczą odbędzie się 7 listopada, dlatego wciąż jest czas, aby odpowiednio się do niego przygotować.  Jak podkreślają sportowcy, najważniejsza jest dyscyplina i stały rytm treningowy. Dlatego biegacze zapraszają do serii wspólnych treningów. Pierwszy z nich odbędzie się już w przyszły poniedziałek w lubińskim parku militarnym. Środy zarezerwowane są na trening w parku linowym w Głogowie, natomiast amatorzy biegania z Legnicy mogą rozpocząć przygotowania w piątek w lasku złotoryjskim.

Zajęcia przygotowane są zarówno dla doświadczonych biegaczy ale przede wszystkim dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Każdy, kto stawi się na pierwszym treningu w wybranej lokalizacji, otrzyma specjalna rozpiskę treningową dostosowaną do swojej formy.

Harmonogram treningów – początek o godz. 18.30. Lubin, Park Militarny – 6, 20 września i 4 października. Głogów, Park Linowy – 8, 22 września i 6 października. Legnica, Lasek Złotoryjski – 10, 24 września i 8 października. Każdy, kto stawi się na treningu otrzyma specjalną rozpiskę jak ćwiczyć, przygotowaną przez profesjonalnego trenera lekkoatletyki.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się