Zawisza Serby gonił wynik, ale i tak przegrał. Górnik z kompletem punktów

09:48, 25.08.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 09:48, 25.08.2019

Początek sezonu dla Zawiszy (klasa okręgowa) nie jest udany. Po porażce przed własną publicznością z Gwardią Białołęka nie udało się u siebie pokonać również Górnika Lubin. Od 20.minuty meczu miejscowi przegrywali 0:1 a po chwili już dwoma bramkami. Na listę strzelców wpisał się dwa razy Grzegorz Lasek.

Zawisza odrabiał straty po przerwie. Najpierw strzelił Dawid Ciechelski, później Szymon Gil. Ale w 80. minucie Norbert Kołcz dał trzy punkty Górnikowi.

Zawisza Serby-Górnik Lubin 2:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Lasek (20`), 0:2 Lasek (22`), 1:2 Ciechelski (58`), 2:2 Gil (68`), 2:3 Kołcz (80`).
Zawisza: Pelczar, Filbier (30` Kuźmin), Zarębski (46` Spychała), D. Ciechelski (60` Szczyrek), K. Ciechelski, Gil, Kwiatkowski, Michałowicz, Mróz (46` Żak), Żmijowski.