Sport

Zawody wędkarskie przy 5 stopniowym mrozie2 min na czytanie

Zawody wędkarskie przy 5 stopniowym mrozie 3

Na terenie OW Wratislavia na Jeziorze Sławskim odbyły się już trzecie w tym roku Ogólnopolskie Spinningowe zawody Wędkarskie. Udział w nich wzięło 30 teamów.

Zawody odbyły się z udziałem władz samorządowych powiatu i gminy Sława, a uczestniczyli w nich zwycięzcy (po 10 teamów) z majowego i wrześniowego Pucharu Jeziora Sławskiego oraz sponsorzy i zaproszeni goście. Jak oceniali uczestnicy zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Wędkarz po złowieniu ryby robił jej zdjęcie w specjalnej miarce, po czym wypuszczał do wody. Dzięki aplikacji Fiske od razu było wiadomo, które miejsce zajmuje szczupak czy okoń. Wygrała Mafia Team uzyskując 8250 pkt (złowili 7 szczupaków). Na drugim miejscu znalazła się Famaba1 – 3100 pkt, a na trzecim Na Grubo Team – 2950 pkt. Największego szczupaka 86 cm złowił Team Mamy Hunters a okonia 36 cm złowił Robert Fafuła. Po zakończeniu zwycięscy uhonorowani zostali pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Organizatorem była Stowarzyszenie Lasy i Jeziora przy wydatniej pomocy OW Wratislavia oraz Gospodarstwa Rybackiego Sława.

Fed

Zobacz inne

Więcej w Sport