Dzieje sięGłogów

Zbliża się finał WOŚP! Zbierają na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy1 min na czytanie

Zbliża się finał WOŚP! Zbierają na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy

Przed nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Finał z Głową – zbierają na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Termin akcji ze względu na obostrzenia spowodowane epidemią koronawirusa został przesunięty na 31 stycznia br.

– Szykujemy się do niego bardzo intensywnie, choć na pewno będzie to inny finał niż zwykle. W Sztabie przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie zarejestrowało się 110 wolontariuszy plus 10 puszek stacjonarnych, usytuowanych m. in. w Centrum Kultury (MOK), teatrze im. Gryphiusa w Głogowie i Klubie Mayday.  Dodatkowo uruchomiliśmy sztabową e-skarbonkę, do której już można się dokładać. Wpadają do niej również wpłaty z wszystkich uruchomionych e-skarbonek naszych wolontariuszy. Na tę chwilę w sztabowej e-skarbonce znajduje się ponad 700 złotych – mówi Agnieszka Lewandowska, szefowa Sztabu w Głogowie. E-skarbonka: TUTAJ.

– Zachęcamy również do przekazywania gadżetów na spotkanie licytacyjne, które w tym nadchodzącym roku odbędzie się on-line. Mamy już kurs na prawo jazdy kategorii B, przepiękną grafikę, teleskop dziecięcy  – dodaje.

Na gadżety, w tym mile widziane usługi i nietuzinkowe atrakcje, sztab WOŚP w Głogowie czeka od 18 do 27 stycznia, w godz. 10-16 w Klubie Mayday.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się