BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Zima idzie, przyda się piling. Na Starym Mieście jest nowy salon Kosmetyka Profesjonalna2 min na czytanie

Zima idzie, przyda się piling. Na Starym Mieście jest nowy salon Kosmetyka Profesjonalna

Warto przygotować się na nadchodzącą zimę. Skóra jest przesuszona i zmęczona po lecie. Poniszczyły ją promienie słoneczne, które wszyscy tak uwielbiają. A niedługo nadejdą mrozy, które także jej nie służą. – Polecam moje zabiegi. Szczególnie różnego rodzaju pilingi, które odnawiają skórę – zachęca kosmetolog Mariola Bendyk.

Niedawno przeniosła swój salon kosmetyczny do lokalu przy ul. Szewskiej 8. Właśnie w to klimatyczne miejsce. – Jest tu bardzo przytulnie. Naprzeciwko kawiarenka, można się napić kawy po zabiegu, blisko Bulwar Nadodrzański, gdzie można pospacerować – zachwala. Szczególnie o tej porze roku zachęca, aby się do niej wybrać na piling oczyszczający chemiczny oraz inne głębokie zabiegi takie jak mezoterapia frakcyjna lub igłowa. Ma ich kilka rodzajów, bardzo dobrych firm. – Pracuję na dwóch amerykańskich markach, wysokiej jakości kosmetykach, które można u mnie także kupić – zachwala, że te kosmetyki zawierają roślinne substancje aktywne. Szczególnie poleca pilingi chemiczne Clinical Couture, jedyne oferujące stworzenie indywidualnego programu kuracji dopasowanej do potrzeb danej cery. Także pilingi z zastosowaniem jako bazy – nośnika Aloe Vera w połączeniu ze wzmacniaczami, które dostarczają skórze niezbędnych substancji, aby ją odmłodzić, rozjaśnić, wygładzić, zregenerować, nawilżyć, odtoksycznić i chronić. – Jest teraz dostępnych mnóstwo innowacji, różne produkty, które oddziałują nie tylko na naskórek, ale także na skórę właściwą – zachwala i poleca takie zabiegi, które odnawiają i regenerują.

Poza tym kosmetolog Mariola Bendyk zaleca zabiegi na bazie retinolu, których kilka stosuje w swoim salonie. – Retinol rozjaśni, ale także ma świetne właściwości liftingujące oraz działa na niedoskonałości skóry – informuje. W jej zakładzie na starówce można poddać się kilkunastu zabiegom na bazie kosmetyków Dermaquest oraz Image, właśnie peelingów, z witaminą C czy retinolem. – W swoim salonie mam innowacyjne marki kosmetyków wykorzystujące najnowsze technologie wektorowe, nowoczesną formułę ADP, komórek macierzystych, mikrogąbeczek czy czy aqualance – zachwala Mariola Bendyk. Kosmetyki zawierają teraz certyfikowane składniki roślinne, cztery postacie witaminy C, komórki macierzyste, nutripeptydy, mieszanki kwasów AHA, retinolu, probiotyków i prebiotyków oraz kwas hialunorowy. Unikatowe receptury produktów zostały opracowane min. przez chirurgów plastycznych. – Jakość kosmetyków jest bardzo ważna. Po zabiegach klientki mogą cieszyć się piękną skórą każdego dnia – kosmetolog poleca swoje zabiegi. W salonie Kosmetyka Profesjonalna są także zabiegi upiększające, takie jak przedłużanie rzęs, henna czy regulacja brwi, makijaże – permanentny, normalny dzienny i okolicznościowy. Mariola Bendyk jest certyfikowanym kosmetologiem z zakresu makijażu permanentnego i mezoterapii igłowej. Przeprowadza także drobne zabiegi kwasem hialuronowym – wypełnianie ust i drobnych zmarszczek.
RED

Zobacz inne

Więcej w BIZNES