Dzieje sięGłogów

Zlikwidowali bilety ulgowe. Ale za to weekendami jest taniej1 min na czytanie

Kino było zamknięte pół roku. "Wielkie emocje na wielkim ekranie 2

Kino Cinema 3D w Galerii Glogovia zmieniło cennik. Nie ma już ulg dla dzieci i młodzieży oraz seniorów. Obniżono za to ceny biletów w tygodniu a także w weekendy. Od poniedziałku do czwartku bilet do kina kosztuje 16,90 zł. Drożej jest od piątku do niedzieli, bo trzeba zapłacić 19,90 zł za osobę. – Nie ma również zniżek dla osób niepełnosprawnych, ale za darmo wchodzą za to ich opiekunowie – informuje Marta Wybieralska.

Na tym nie koniec – 3 zł trzeba dopłacić do tzw. Super Hitu. To zazwyczaj jakaś kinowa nowość lub film cieszący się większym zainteresowaniem. Wcześniej bilety weekendami kosztowały 26,90 zł, ale obowiązywały też bilety ulgowe.

Obecnie na ekranie zobaczymy m.in. “Wyprawę do dżungli”, “Legion Samobójców” czy “Lassie, wróć!”. – W ostatnich dwóch tygodniach zainteresowanie jest mniejsze, ale pod koniec lipca z naszej oferty korzystało weekendami średnio 500 osób dziennie – przytacza statystyki. Oczywiście mamy lato a kinowy sezon rozpoczyna się jesienią. Mają nadzieję na to, że głogowianie będą ich chętnie odwiedzali.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się