my:JerzmanowaRegion

Żłobek roku! Nagrodzeni podczas gali w Warszawie1 min na czytanie

Żłobek roku! Nagrodzeni podczas gali w Warszawie

W Warszawie odbyła się V Ogólnopolska Konferencja Żłobki i Kluby Dziecięce 2022 “Bo jakie początki, takie będzie wszystko”. Konferencja została zorganizowana pod patronatem Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Rzecznika Praw Dziecka. Organizatorem było I Ogólnopolskie Stowarzyszenie Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych. Podczas Uroczystej Gali dla dyrektorów i pracowników placówek opieki nad dziećmi do lat 3 zostały rozstrzygnięte konkursy w kategoriach: Żłobek Roku 2022, Klub Dziecięcy 2022 oraz Dyrektor Roku 2022.

W tym roku zostało zgłoszonych bardzo dużo placówek z całej Polski, w których opieka nad dziećmi odbywa się na bardzo wysokim poziomie. Żłobek gminny w Jaczowie został nominowany do ścisłego finału, natomiast dyrektor Marzena Kucharska została nominowana w kategorii Dyrektor Roku 2022.

Radoxim 5

“Żłobek Gminny w Jaczowie wraca z wielkim sukcesem! Zostaliśmy uhonorowani najwyższym wyróżnieniem Żłobka Roku 2022. To ogromna radość i duma całego zespołu żłobka. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca na rzecz najmniejszych mieszkańców gminy Jerzmanowa została doceniona tak zaszczytnym tytułem” czytamy w komunikacie.
RED

Zobacz inne

Więcej w my:Jerzmanowa