Dzieje sięGłogów

Złote Herby Powiatu wręczone! Trafiły do 11 przedsiębiorców6 min na czytanie

Złote Herby Powiatu wręczone! Trafiły do 11 przedsiębiorców 2

Starosta głogowski Jarosław Dudkowiak wręczył “Złote Herby Powiatu”. W tym roku uhonorowano 11 przedsiębiorców. Wyróżnienia przyznano dziś (19.01) podczas konferencji dla pracodawców, która odbyła się w hotelu Qubus.

-Wyróżnieni przedsiębiorcy to są osoby, które wkładają wiele wysiłku i pracy w swoją działalność. Nagrodzimy podmioty, które są długo na głogowskim rynku, ale też nowe rekiny biznesu. Jesteśmy po to, żeby wspierać przedsiębiorczość – mówi starosta, Jarosław Dudkowiak.

Złoty herb trafił m.in. do Bronisława Bali, który jeździł taksówką 44 lata. – Z ludźmi było różnie. Czasem ktoś uciekł, ktoś był pijany, ale taksówkarz musi być uprzejmy – mówi pan Bronisław – Wcześniej pracowałem w geologii we Wrocławiu, a w wieku 34 lat zostałem taksówkarzem. Wszystkich traktowałem równo. Co się zmieniło? Teraz to ci młodzi mają GPS-y, a ja znałem każdą ulicę. Pamiętam, jak jeszcze tutaj Kopernika nie było! – wspomina.

Wśród wyróżnionych była również Kancelaria Doradców Podatkowych Sikorscy. – Czujemy się bardzo zaszczyceni. Jest nam niezmiernie miło, bo staramy się być dobrymi pracodawcami – mówi Małgorzata Misiak-Sikorska – Inwestujemy w szkolenia dla pracowników i urząd pracy nas w tym wspiera – przyznaje. Kancelaria działa na rynku od 25 lat i zatrudnia 20 osób.

Wszyscy wyróznieni:

Wyróżnieni:
Bronisław Bala – taksówkarz, Mieczysław Kotwas – transport osobowy, Bogusław Machel – drogowy transport osobowy Taxi, Ryszard Sielski – transport osobowy, Andrzej Bojanowski – transport osobowy Taxi, Geria-Med Wiesława Leszczak, Kancelaria Sikorscy Sp. z o.o., Lak—Met S.C. Mariusz Buczkowski i Szymon Pawlak, Salon Fryzjerski Elżbieta Mazurek, Alfa i Omega Sp. z o.o., Aspo – Korner Piotr Słowaczewski

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się