Dzieje sięGłogów

Zmiana prezesa Chrobrego Głogów S.A. Jarosław Trawiński zastąpi Emilię Szajowską?2 min na czytanie

Zmiana prezesa Chrobrego Głogów S.A. Jarosław Trawiński zastąpi Emilię Szajowską?

Prezes Emilia Szajowska odchodzi ze spółki, którą zarządzała od 2015 r. Na stanowisku pozostanie jeszcze do końca czerwca. Kto będzie jej następcą? Od kilku tygodni mówi się, że będzie nim Jarosław Trawiński, dotychczasowy doradca zarządu E-Towers, dawnej Famaby. – Nie komentuję tej wiadomości – usłyszeliśmy dziś od potencjalnego prezesa klubu, który 1 lipca miałby objąć nowe stanowisko. Kilka dni temu Jarosław Trawiński przyznał, że odchodzi 30 czerwca z Famaby, w której przepracował dwadzieścia lat. 

Jakie plany zawodowe ma Emila Szajowska? Prezeska nie odbiera telefonów, ale jak udało nam się dowiedzieć – ma otrzymać zatrudnienie w innej spółce miejskiej – TBS, gdzie przed objęciem szefowania w Chrobrym pracowała. Do informacji o jej odejściu odniosła się jedynie esemesem. – To jeszcze będzie wymagało uzgodnienia z prezydentem. Po tych uzgodnieniach oficjalnie poinformuję – napisała. 

Radoxim 5

To jednak nie koniec zmian kadrowych. Na pracę w klubie miał liczyć Adam Borysiewicz, naczelnik wydziału promocji UM. Kiedy okazało się jednak, że prezesem nie zostanie, w grę ma wchodzić funkcja dyrektora. Rozmowy na ten temat trwają, a ostateczną decyzję podejmie prezydent Rokaszewicz. Jego rzeczniczka Marta Dytwińska-Gawrońska od nas dowiedziała się o tym, że prezes Szajowska miałaby odejść z Chrobrego. – O niczym takim nie wiem, proszę kontaktować się z panią prezes – usłyszeliśmy. Rzeczniczka nie chciała odnieść się do informacji, czy nowym prezesem będzie Jarosław Trawiński jak również, czy Adam Borysiewicz będzie dyrektorem. RED

Automatycznie zapisany szkic 246

fot.CHROBRY GŁOGÓW SA / RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się