Dzieje sięGłogów

Zmiana rozkładu jazdy z powodu remontu1 min na czytanie

Spółka pracuje normalnie, autobusy jeżdżą, tylko pasażerów jest mniej

Od poniedziałku (1.02.) z powodu remontu zostanie zamknięta dla ruchu ul. Kazimierza Sprawiedliwego na osiedlu Piastów Śląskich. Zamknięcie wskazanej ulicy wymusi zmianę trasy przejazdu wszystkich autobusów, które zatrzymywały się na przystankach tam zlokalizowanych. W związku z powyższym od tego dnia do odwołania wyłączone zostają z użytkowania przystanki zlokalizowane przy ul. Kazimierza Sprawiedliwego.

Na przystanku Kazimierza Wielkiego / Łokietka nie będą się zatrzymywać autobusy linii nr 1, 8, 9 – pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku – Bolesława Śmiałego / Targowisko lub innych w pobliżu.

Linie nr 0, 1, 5, 8 i 9 zostaną przekierowane na ul. Bolesława Śmiałego, gdzie zatrzymają się na wszystkich przystankach. Dodatkowo dla linii nr 0, 1, 5, 9 w kierunku dworca PKP i osiedla Kopernik zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek naprzeciwko sklepu Intermarche.

Na ul. Bolesława Śmiałego autobusy linii nr 1, 5, 8 i 9 będą się zatrzymywać na przystanku po przeciwnej stronie niż ma to miejsce dotychczas – autobusy będą przejeżdżać przez ul. Henryka Głogowskiego co wymusiło zmianę kierunku jazdy autobusów.

Linia nr 3 kursuje bez jakichkolwiek zmian trasy przejazdu.

Na linii nr 0 objazd może wpłynąć na minimalne okresowe opóźnienia autobusu.

Rozkłady jazdy na pozostałych przystankach na terenie miasta nie ulegają zmianie.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się