Dzieje się

Zmieniają też trenera piłkarzy ręcznych. KS SPR Chrobry Głogów bez Cieślikowskiego1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 144

Nowy trener obejmie zespół od 30 czerwca. Z Jarosławem Cieślikowskim klub rozstał się za porozumieniem stron. Był trenerem Chrobrego w ostatnich trzech sezonach rozgrywkowych. Zespół pod jego przewodnictwem trzykrotnie kwalifikował się po rundach zasadniczych każdego sezonu do najlepszej ósemki zespołów walczących o mistrzostwo Polski.

Rada nadzorcza i zarząd klubu podziękowali Jarosławowi Cieślikowskiemu za owocną trzyletnią pracę w Głogowie i pożyczyli mu sukcesów zawodowych. – Od 1 lipca stanowisko trenera I zespołu KS SPR Chrobry Głogów obejmie Witalij Nat, z którym została podpisana trzyletnia umowa-kontrakt – poinformowała prezes zarządu Katarzyna Zygier. Nat ma 42 lata. To ukraiński piłkarz ręczny grający na pozycji lewoskrzydłowego, reprezentant Ukrainy, a obecnie trener ukraińskiej drużyny ZTR Zaporoże.

W latach 2007–2009 zawodnik Wisły Płock. Wcześniej grał w ZTR Zaporoże. W drużynie z Płocka zadebiutował 1 września 2007 w wygranym przez Wisłę meczu strzelił sześć goli i stał się ulubieńcem widowni. Od sezonu 2009/2010 związany jest trzyletnim kontraktem z Vive Targi Kielce. Na początku sierpnia 2011 trafił do Powenu Zabrze na zasadzie wypożyczenia. Ma na koncie 75 występów w Reprezentacja Ukrainy w piłce ręcznej mężczyzn i 263 bramki. Pełnił funkcję kapitana drużyny narodowej.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się