Dzieje sięGłogów

Znalazła miłość w “Sanatorium miłości”. Natalia jest już zaręczona2 min na czytanie

Znalazła miłość w "Sanatorium miłości".

Uczestniczka programu „Sanatorium Miłości” Natalia Jankowska z Głogowa zaręczyła się z Markiem z Gdyni. Powiedziała „tak” w Rewalu, w trakcie uroczystej kolacji.

Potwierdzam. Natalia zaręczyła się z Markiem – mówi nam rzecznik TVP Michał Bąkowski. Para miała się ku sobie jeszcze w trakcie emisji programu. Pod koniec prawie się nie rozstawała. Po jego zakończeniu najwyraźniej uczucie przetrwało. O swoich zaręczynach poinformowali realizatora programu. Także o tym, że razem byli na wakacjach.

Natalia Jankowska (64 l.) to przebojowa kobieta spod Głogowa, która została wybrana do czwartej już edycji programu reality show „Sanatorium miłości”, jednej ze sztandarowych pozycji rozrywkowych TVP. W programie spotyka się 12 seniorów, kobiet i mężczyzn wybranych spośród kandydatów z różnych miejsc Polski, a nawet zza granicy. Przyjeżdżają do tytułowego sanatorium, aby się poznać, zaprzyjaźnić, a być może nawet pokochać.

Okazuje się, że po zakończeniu emisji programu Marek z Gdyni oświadczył się Natalii z Głogowa. Jego oświadczyny zostały przyjęte. W jednym z wywiadów Natalia wyznała, że mężczyzna oświadczył jej się w Rewie na mostku kapitańskim, w bardzo romantycznych okolicznościach. Para po zakończeniu programu pojechała na pierwszy wspólny urlop do Bułgarii.

Co dalej? Bo przecież z Głogowa do Gdyni droga daleka. Narzeczeni wyznali, że pomieszkują raz tu, raz tam. Pociągiem to cztery godziny drogi, ale podobno pani Natalia te 500 km nawet samochodem jest w stanie pokonać w takim czasie. – Na razie jest nam bardzo dobrze ze sobą. Jesteśmy szczęśliwi, zakochani po uszy. Musimy wszystko poukładać gdzie będziemy mieszkać. Co sprzedać, co wynająć – wyznała Natalia w jednym z wywiadów do kolorowych gazet. Do programu wybrano ją spośród tysięcy zgłoszeń biorąc pod uwagę jej przebojowość.
RED
źródło: materiały prasowe TVP

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się