Dzieje sięGłogów

Znowu kolizja w tym miejscu i znowu ogromne korki. Miasto stoi1 min na czytanie

Znowu kolizja w tym miejscu i znowu ogromne korki. Miasto stoi 1

Nie ma tygodnia, żeby nie doszło do wypadku na ul. Kamienna Droga. Tym razem znowu – osobówka zderzyła się tam z dwoma tirami. Jej kierowca jest poważnie poszkodowany, a korki w ciągu 15 minut od wypadku sięgały już ul. Obrońców Pokoju.

Znów całe miasto jest zablokowane z powodu zdarzenia drogowego ok. 10.30 na ul. Kamienna Droga, między mostami (8.07). Z informacji, które udało nam się zebrać tuż po wypadku, sytuacja wyglądała tak, że auto osobowe bmw jechało w stronę centrum Głogowa i na wysokości salonu Renault próbowało skręcić w lewo. Oczywiście przyhamowało, ale za nim jechał tir, który nie zachował odpowiedniej odległości i… nie przyhamował. Uderzył w tył samochodu osobowego z takim impetem, że samochód obrócił się wokół własnej osi, a następnie rzuciło go na przeciwny pas jezdni, gdzie również jechała ciężarówka. W efekcie osobówka została uderzona przez dwa samochody ciężarowe.

Radoxim 3

Kierowca prawdopodobnie jest bardzo poważnie poszkodowany. Karetka zawiozła go do szpitala. Ruch na drodze krajowej nr 12 jest zablokowany. Korki w kilka minut sięgały ul. Obrońców Pokoju.

Kierowcy zwracają uwagę, że w tym miejscu prawie codziennie dochodzi do kolizji lub wypadków i trzeba wreszcie temu jakoś zapobiec. Poszkodowani są ludzie, a drogi w Głogowie zablokowane i tak dalej być nie może.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się