Miss myGłogów 2021

Zostań Miss MyGlogow 20211 min na czytanie

Zostań Miss MyGlogow 2021

Ruszamy z wyborem Miss MyGlogow 2021! Nie będzie czerwonych dywanów i blasku fleszy, bo jest jak jest – sami wiecie. Dlatego głosowanie odbędzie się poprzez kupony w gazecie lokalnej oraz esemesy. Zatem to tylko od Was zależy, do której z kandydatek powędruje korona Miss, a która zostanie pierwszą i drugą wicemiss.

Nadsyłajcie zdjęcia!

Przed Wami kilka tygodni świetnej zabawy, bo plebiscyt będzie podzielony na dwa etapy. W tym pierwszym, pod konkursowym banerem na naszym FB: TUTAJ, wrzucajcie swoje zdjęcia.

Strój? Jaki chcecie! Może być wieczorowy, sportowy czy bikini. Poprzez lajkowanie użytkowników serwisu FB – MyGlogow wybranych zostanie minimum 5 uczestniczek, które zdobędą pod swoim zdjęciem najwięcej lajków.

Maksymalnie 5 uczestniczek zostanie wybranych przez organizatora ze wszystkich, które nadesłały swoje zdjęcie na konkurs. Tym samym minimum 10 kobiet zostanie zaproszonych do kolejnego etapu Konkursu. I etap trwa do 23:59, 5 września .

Korona dla najpiękniejszej

W finale wybierzecie trzy najpiękniejsze Miss. Poprzedzi go profesjonalna sesja zdjęciowa wraz z pokazem mody w którym udział wezmą kandydatki do tytułu. Później będziecie mogli głosować poprzez kupony w Głosie Głogowa – Tygodniku Lokalnym i esemesy.

Wyniki ogłosimy 21 września. A jest o co walczyć, bo pula nagród rzeczowych i voucherów wynosi aż 9000 zł dla trzech najpiękniejszych z naszego regionu.

Ponadto laureatki otrzymają szarfy a Miss koronę.

Pamiętajcie – warunkiem przystąpienia do konkursu jest ukończenie 18. roku życia. Więcej szczegółów w regulaminie.

Zaczytane ławki stanęły w galerii. Trwa też zbiórka książek 1
Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne