Dzieje sięGłogów

Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry. Ruszyły zapisy1 min na czytanie

Zaczęło się! Wolontariusze odbierają puszki i zbierają pieniądze na WOŚP [ZDJĘCIA] 8

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Osoby chętne mogą wesprzeć akcję, mogą zostać wolontariuszami. Zgłoszenia przyjmowane są jedynie internetowo. Tłumaczymy, jak to zrobić.

Należy wejść na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ i kliknąć “zostań wolontariuszem”. Należy podać swój numer PESEL. Przy rejestracji trzeba również podać numer sztabu. W Głogowie sztab został utworzony przy Miejskim Ośrodku Kultury. Jego numer to #2024.

Małoletnich rejestrują rodzice lub opiekunowie prawni. Liczba miejsc jest ograniczona. W Głogowie może się zgłosić do pomocy aż 150 osób.

Jeżeli chodzi o firmy, to również muszą dokonać rejestracji internetowej. Szefowa Sztabu Agnieszka Lewandowska zachęca głogowskie przedsiębiorstwa do zakładania firmowych puszek stacjonarnych, które mogą funkcjonować już od 10.12.2022 do samego Finału WOŚP.

Natomiast jednostki publiczne, czyli biblioteki czy szkoły, zakładają sztabowe puszki stacjonarne bezpośrednio w Sztabie w Klubie Mayday. W tym celu zainteresowane instytucje proszone są o kontakt: mok_glogow1@wp.pl, tel. 885 802 801.

RED

źródło: DGL News

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się