Sport

Zwycięstwo było tak blisko! Siatkarze przegrywają u wicelidera 3:21 min na czytanie

Porażka SPS-u Chrobrego z ZAKSĄ. Znów była walka, ale to za mało 52

Świetny mecz siatkarzy SPS-u Chrobrego Głogów. Pojechali do dalekiego Lublina, oddalonego od Głogowa o około 600 km, by powalczyć z wiceliderem Krispol 1.ligi. Wierzyli w to, że uda się tam ugrać jakieś punkty. I tak się stało. Chrobry co prawda w pierwszym secie przegrał na przewagi 26:24, ale była to bardzo wyrównana partia.

Dwie kolejne należały do naszych zawodników, którzy wychodzili z nich zwycięsko do 18 i 22. Czwarty set, ten wydawać mogłoby się kluczowy, wygrali gospodarze 25:20. I o wszystkim decydował tie-break. Było punkt za punkt, detale zdecydowały o zwycięstwie wicelidera 15:13. Z Lublina wywozimy punkt – cenny.