Zwycięstwo Chrobrego w pierwszym meczu rundy wiosennej! I to wysokie

17:16, 01.03.2020 Łukasz Kaźmierczak Aktualizacja: 17:19, 01.03.2020

Piłkarze Chrobrego Głogów rozpoczęli rundę wiosenną Fortuny 1.ligi. Trener Ivan Djurdjevic postawił na sprawdzony skład, bo w nim znaleźli się m.in. Michał Szromnik, Szymon Drewniak czy Adrian Benedyczak, którego brakowało w ostatnich tygodniach ubiegłego roku - leczył kontuzję.

Pomarańczowo-czarni jechali do Niepołomic z wielkimi nadziejami i po zwycięstwo. Bo wciąż przecież walczą o utrzymanie się w lidze.

I wrócą jako zwycięzcy! Pokonali Puszczę 1:3. Pierwszego gola z karnego strzelił Michał Ilków-Gołąb w 14 minucie. W 18. minucie poprawił Adrian Benedyczak. Puszcza obudziła się w 40. minucie. Autorem honorowego punktu był Piotr Stawarczyk. Ale już w 90. minucie na 1:3 podwyższył wynik Damian Kowalczyk. I takim wynikiem zakończył się mecz.

Puszcza Niepołomice-Chrobry Głogów 1:3 (1:2)
PUSZCZA: Niemczycki - Bartków (74 Żurek), Stawarczyk, Stępień, Mikołajczyk, Tomalski, Klec (46 Eizenchart), Żytek, Uwakwe (79 Szczepaniak), Serafin, Radionov.
CHROBRY: Szromnik - Ilków-Gołąb, Praznovsky, Michalec, Stolc, Kozak, Drewniak, Mandrysz, Ziemann (82 Piotrowski), Lebedyński (88 Kowalczyk), Benedyczak (82 Kubica).