Dzieje sięGłogów

Jest repertuar na wrzesień. Z Krystyną Jandą!1 min na czytanie

Krystyna Janda w Głogowie! Jest już repertuar do miejskiego teatru na marzec

Krystyna Janda wystąpi w teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie? Podano repertuar na wrzesień. – To wydarzenie odbędzie się we wrześniu tylko pod warunkiem wycofania się przez władze z obostrzeń, które nas obowiązują. Jeżeli taka informacja pojawi się w najbliższych dniach, monodram Krystyny Jandy dojdzie do skutku. Jeżeli nie, będziemy szukać nowego terminu – wyjaśnia.

Poza tym wiele innych wydarzeń, które warto zobaczyć i odwiedzić głogowski teatr. To m.in. spektakl “Nadwiślański cud” poświęcony Bitwie Warszawskiej czy kabaret kabaret Łowcy B. Będzie też sporo atrakcji dla dzieci.

– Wracamy po przerwie wakacyjnej, ale pamiętamy, że wciąż obowiązują nas obostrzenia, wciąż żyjemy w czasach pandemii. To musiało wpłynąć na dobór repertuaru. Staraliśmy się przygotować ofertę dla wszystkich mieszkańców, dlatego znów będzie okazja, by zobaczyć dobry spektakl, pośmiać się, posłuchać wyjątkowej muzyki, a także wybrać się do teatru z dziećmi. Wiemy, że mieszkańcy stęsknili się za teatrem, pragną kultury, dlatego z przyjemnością możemy ich zaprosić do nas już we wrześniu – mówi Michał Wnuk, kierownik teatru.

Sprzedaż biletów ruszy już 1 września o godzinie 14. Oby tylko i tym razem epidemia nie pokrzyżowała im planów.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się