W Hali Stulecia we Wrocławiu rozpoczął się międzynarodowy Kongres i Festiwal Psychologiczny Re_Mind. To trzy dni debat, paneli, warsztatów, wydarzeń artystycznych i koncertów poświęconych psychologii, zdrowiu psychicznemu, relacjom, pracy, edukacji i biznesowi. Wyłącznym sponsorem strategicznym wydarzenia jest KGHM Polska Miedź S.A., a portal MyGlogow.pl jest obecny na kongresie i relacjonuje wydarzenie.
Pożar i omdlenie na parkingu
Co to za marka auta ?
Jo
18:05, 2026-06-22
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
jeszcze troche a bedzie psycholog od dziurki od klucza
jo
15:54, 2026-06-22
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
Kim jest?? Kiero kogo??
Xxx
13:27, 2026-06-22
KGHM strategicznym sponsorem Re_Mind
Za dużo pieniędzy macie? Szaleństwo na bzdetach. Szpitale sponsorować a nie kongresy. Mo ...winy wpi...ą te mercosure wasze i chorubska się szerzą kto to będzie leczył ?
Rozdawnictwo
13:01, 2026-06-22