Dzieje się

Zamknij
Karetki pogotowia z dwóch województw, strażacy i policjanci interweniowali na jednej z posesji w Przemkowie. Finał akcji okazał się bulwersujący.
O krok od tragedii. Chwile grozy podczas policyjnej interwencji.
Jak w ciekawy i nowoczesny sposób przybliżyć dzieciom i młodzieży wartości KGHM? Koordynatorzy programu edukacyjnego „Kompetentni w branży – KGHM kluczowy partner w kształceniu zawodowym” znaleźli na to sposób
Potwierdzili swoją klasę, to był udany weekend dla głogowskich wojowników.
Kontener na śmieci oddalony na wyciągniecie ręki od grobu, taka sytuacja od lat jest przykrym problemem na cmentarzu przy Legnickiej. Wszyscy chcą mieć w pobliżu pojemnik, ale nikt nie może się zgodzić na bliskie sąsiedztwo grobu ze stertą śmieci.
Szymon Bartlewicz zdecydował się na dalszy rozwój w wyższej lidze i w nowym sezonie nie będzie już zawodnikiem Chrobrego Głogów.
22-letni mężczyzna uderzył w brzuch kierowniczkę pociągu, która chciała sprawdzić jego bilet. Dzięki szybkiej reakcji współpasażera i maszynisty udało się go zatrzymać i przekazać policjantom
To jest dobra wiadomość dla pacjentów poradni kardiologicznej Głogowskiego Centrum Medycznego. Po tygodniach niepewności Narodowy Fundusz Zdrowia zmienił stanowisko i zgodził się na dalszą pracę jednego z lekarzy, którego przyszłość w poradni stała pod znakiem zapytania.
Głogowski Rynek Starego Miasta stał się miejscem wspólnego świętowania podczas Głogowskiego Wieczoru Chwały.
Dziś, w Boże Ciało, tradycyjnie duża procesja przeszła ulicami Sławy.
Drzewo padło jedno po drugim – od zatoki Neptun, dalej wzdłuż aż do strumyka Sępolno.
Mieszkańcy Głogowa tradycyjnie uczcili uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Czwartkowe obchody rozpoczęły się o godzinie 9.00 mszą świętą w kościele św. Klemensa. Po nabożeństwie wierni wyruszyli w procesji eucharystycznej ulicami miasta do kościoła Bożego Ciała.
Wspaniałe wieści z Brukseli przywiózł do Głogowa nauczyciel angielskiego z SP 2 Daniel Chrzanowski. Był on tam na wyjeździe dla najaktywniejszych polskich nauczycieli współpracujących z Fundacją im. Schumana promującą wartości europejskie.

OSTATNIE KOMENTARZE