Zamknij
Artur Garduła zapowiada, że w przyszłym roku przechodzi na emeryturę – i postanowił pożegnać się z uczniami oraz kolegami po fachu w niecodzienny sposób. W środę poprowadził pokazową lekcję full body workout.
Cały przedsionek w jednym z głogowskich banków był we krwi. Krew na schodach, krew na posadzce. Jakby się ktoś tu bił albo jakby ktoś był ranny.
[FOTO] Wręczenie stypendiów naukowych prezydenta Głogowa w teatrze Gryphiusa. Duma i gratulacje!
Miasto Głogów wspólnie z Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz PSS Społem po raz kolejny przygotują i przekażą świąteczne paczki dla samotnych seniorów.
Na stoisku Fundacji Hospicjum Głogowskie – na głogowskim rynku – pojawią się bombki, które mają pomóc w budowie czwartego skrzydła hospicjum.
Na Rynku w Głogowie trwa ustawianie świątecznej choinki. To 40-letni świerk. Ogromny!
Jest odpowiedź prezydenta Głogowa w sprawie remontu ul. Chopina. W przyszłym roku nie planują. Znów pozaklejają dziury.
Tutaj praca wre. Trwa bowiem inwestycja w miejskiej szkole, gdzie powstaje nowoczesna kuchnia.
Najpierw przygotowali dla rywali świąteczne prezenty od serca, a później stoczyli pojedynek. Młodzi zawodnicy spotkali się w głogowskiej hali, by w świątecznej atmosferze rozegrać Międzyplacówkowy Turniej Piłki Halowej.
W głogowskiej kolegiacie poświęcono dziś 7-metrowy krzyż z dwustronnym wizerunkiem Chrystusa.
Po Sławie od dziś jeździ orszak Świętego Mikołaja
Już 10 grudnia o godz. 18:00 na scenie głogowskiego MOK-u zobaczymy niezwykły świąteczny spektakl – „Opowieść Wigilijną”.
Jest się z czego cieszyć – bo już bliżej niż dalej końca remontu głównej siedziby biblioteki miejskiej przy ul. Jedności Robotniczej. Siedziba tymczasowa przy ul. Mickiewicza już wkrótce zostanie zamknięta.
Z okazji tysiąclecia koronacji Bolesława Chrobrego Dariusz Czaja wydał książkę „Głogów w czasach wojen Bolesława Chrobrego”.

OSTATNIE KOMENTARZE