Głogowianie wzięli udział w Letnich Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w pływaniu w Drzonkowie (13.06.) – reprezentacja Piasta wystawiła tam kadrę liczącą 22 osoby.
W poniedziałek (22.06.) Pomarańczowo-Czarni wrócą do klubu i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Do startu rozgrywek ligowych rozegrają sześć meczów sparingowych.
Głogów sprzeda działkę za 134 zł
Już poszło w Polskę że w Głogowie,prezydent sprzedał działkę za 200 zł.A to ciekawe
Robotnik
21:25, 2026-06-22
Podwyżki, kwiaty i czerwona kartka dla starosty
Podwyżki,człowieku ogarnij się i do roboty a jak się na niczym nie znasz to do teatru
Szpital
21:15, 2026-06-22
Wbili łopatę pod inwestycję za 140 milionów
budujcie, budujcie !! brawo za zaangażowanie, Gmina czeka na skanalizowanie. :D
xxx
20:47, 2026-06-22
To oni dbają o czystość Głogowa
To GPK ma dbać o pani pomnik i wokół niego żart i to dosyć dobry a w mieszkanku kurzy nie ma potrzeby pościągać i pajeczynek w piwnicy 🤣🤣🤣🤣🤣
[email protected]
20:40, 2026-06-22