Sport

Zamknij

[FOTO] Akademia Chrobrego zakończyła sezon. Rodzinna atmosfera i piłkarskie emocje

Mateusz Komperda Mateusz Komperda 21:54, 25.06.2026 Aktualizacja: 21:55, 25.06.2026
Skomentuj [FOTO] Akademia Chrobrego zakończyła sezon. Rodzinna atmosfera i piłkarskie emocje Mateusz Komperda

Akademia Chrobrego zakończyła sezon. Na murawie bawili się także rodzice.

Blisko 700 młodych piłkarzy i piłkarek trenuje na co dzień w Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Głogów. W czwartek (25.06.), na stadionie przy ul. Wita Stwosza najmłodsze roczniki oficjalnie pożegnały sezon 2025/2026. Były dmuchańce, gry i zabawy, a największe emocje wzbudziły mecze, w których do boju stanęli rodzice.

::photoreport{"type":"see-button","item":"10190"}

Dzisiaj jest czas zabawy i wielu uśmiechów. Dlatego zaprosiliśmy do wspólnego świętowania także rodziców. Będziemy mogli zobaczyć, jak radzą sobie na boisku, zdobywają bramki i jak dzieci dopingują ich z trybun

– mówił podczas otwarcia wydarzenia Jarosław Wielgus, dyrektor Akademii Piłki Nożnej Chrobrego.

Jak podkreślał, kończący się sezon był wyjątkowo intensywny dla młodych zawodników. Drużyny akademii uczestniczyły w rekordowej liczbie turniejów i wydarzeń sportowych.

Zorganizowaliśmy i rozegraliśmy najwięcej turniejów w historii programu szkolenia. Braliśmy udział w wielu wyjazdach i imprezach sportowych w różnych częściach Polski. To było możliwe nie tylko dzięki zaangażowaniu trenerów i wsparciu klubu, ale także dzięki rodzicom, którym serdecznie dziękujemy za współpracę przez cały sezon

– podkreślał Wielgus.

W wydarzeniu uczestniczył również prezydent Głogowa Rafał Rokaszewicz, który zachęcał młodych sportowców do aktywnego spędzania wakacji.

Sezon akademii się kończy, ale przez całe wakacje zapraszamy na miejskie boiska w ramach programu „Trener Osiedlowy”. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć sportowych i rekreacyjnych. Chcemy, aby dzieci aktywnie spędzały wolny czas i bezpiecznie wróciły we wrześniu do szkół oraz na boiska

– mówił prezydent.

Rokaszewicz dziękował również rodzicom za wspieranie sportowych pasji swoich dzieci oraz trenerom i działaczom za rozwój młodzieżowej piłki nożnej w Głogowie.

Podsumowania sezonu dokonał także prezes Chrobrego Głogów Dariusz Kubiak.

Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu naszej sportowej społeczności. Życzę udanych wakacji, odpoczynku i zebrania energii przed kolejnym sezonem. Wierzę, że będzie on równie udany jak ten, który właśnie kończymy

– mówił.

Po przemówieniach rozpoczęła się już dobra zabawa. 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%