Akademia Chrobrego zakończyła sezon. Na murawie bawili się także rodzice.
Blisko 700 młodych piłkarzy i piłkarek trenuje na co dzień w Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Głogów. W czwartek (25.06.), na stadionie przy ul. Wita Stwosza najmłodsze roczniki oficjalnie pożegnały sezon 2025/2026. Były dmuchańce, gry i zabawy, a największe emocje wzbudziły mecze, w których do boju stanęli rodzice.
::photoreport{"type":"see-button","item":"10190"}
Dzisiaj jest czas zabawy i wielu uśmiechów. Dlatego zaprosiliśmy do wspólnego świętowania także rodziców. Będziemy mogli zobaczyć, jak radzą sobie na boisku, zdobywają bramki i jak dzieci dopingują ich z trybun
– mówił podczas otwarcia wydarzenia Jarosław Wielgus, dyrektor Akademii Piłki Nożnej Chrobrego.
Jak podkreślał, kończący się sezon był wyjątkowo intensywny dla młodych zawodników. Drużyny akademii uczestniczyły w rekordowej liczbie turniejów i wydarzeń sportowych.
Zorganizowaliśmy i rozegraliśmy najwięcej turniejów w historii programu szkolenia. Braliśmy udział w wielu wyjazdach i imprezach sportowych w różnych częściach Polski. To było możliwe nie tylko dzięki zaangażowaniu trenerów i wsparciu klubu, ale także dzięki rodzicom, którym serdecznie dziękujemy za współpracę przez cały sezon
– podkreślał Wielgus.
W wydarzeniu uczestniczył również prezydent Głogowa Rafał Rokaszewicz, który zachęcał młodych sportowców do aktywnego spędzania wakacji.
Sezon akademii się kończy, ale przez całe wakacje zapraszamy na miejskie boiska w ramach programu „Trener Osiedlowy”. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć sportowych i rekreacyjnych. Chcemy, aby dzieci aktywnie spędzały wolny czas i bezpiecznie wróciły we wrześniu do szkół oraz na boiska
– mówił prezydent.
Rokaszewicz dziękował również rodzicom za wspieranie sportowych pasji swoich dzieci oraz trenerom i działaczom za rozwój młodzieżowej piłki nożnej w Głogowie.
Podsumowania sezonu dokonał także prezes Chrobrego Głogów Dariusz Kubiak.
Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu naszej sportowej społeczności. Życzę udanych wakacji, odpoczynku i zebrania energii przed kolejnym sezonem. Wierzę, że będzie on równie udany jak ten, który właśnie kończymy
– mówił.
Po przemówieniach rozpoczęła się już dobra zabawa.
Wzmocnienie Chrobrego! Prosto z mistrza Polski
nowy nabytek fajnie tylko powiedzcie ile w naszym chrobrym gra naszych rodzimych pilkarzy wychowanych w klubie.Dziwne bo te wymiany zamiany transfery do niczego nie prowadza tylko kosztuja, a moze jest tak ,ze nasi nie chca u nas grać
uno
21:57, 2026-06-25
To będzie zupełnie inna szkoła!
Może warto zastanowić się nad tą sytuacją dlaczego dzieci nie są posyłane do tej szkoły? Od lat wszyscy wiedzą że nie ma tam równouprawnienia. Ciągła faworyzacja dzieci, których rodzice są związani z kadra nauczycielską,niezauważanie problemów ucznia. Nie wspominając o samej Pani Dyrektor, która od lat ma bardzo źle opinie i myślę że nie jedno dziecko przez nią tam swoje wycierpiało nawet jak była tylko nauczycielka wf. Nie pozdrawiam jako były uczeń. Dobrze,ze coś robią,ale myślę że to nie pomoże z problemem nieposylania dzieci z gminy właśnie do tej szkoły.
Byly uczen
21:54, 2026-06-25
Kolejny pirat na DK 12
Szkoda chłopaków i z opla i z furgonetki policyjnej...w taki upał....?????.kto w upale włącza suszarkę prędkości....
Nowy...
21:03, 2026-06-25
To będzie zupełnie inna szkoła!
Jacy nowi mieszkańce jak większość działek pod farmy fotowoltaiczne podobno
Obywatel
20:40, 2026-06-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz