Zamknij

Nasze Miss są wyjątkowe!

16:34, 30.09.2022 Jakub Grzywaczyk Aktualizacja: 08:57, 03.10.2022
Skomentuj

Konkurs na Miss MyGlogow 2022 rozstrzygnięty. Koronę miss otrzymała 29 - letnia Agnieszka Pakuła.

- Pierwszy raz w życiu coś wygrałam! - cieszyła się odbierając koronę i nagrody w czwartkowe popołudnie (29.09.) w kawiarni Meryk na Starym Mieście.

Agnieszka Pakuła to rodowita głogowianka. Kibicowała jej cała rodzina, w tym dwaj synowie, partner, najlepszy przyjaciel oraz znajomi. Wszyscy bardzo ją wspierali i na nią głosowali. Miss MyGlogow pracuje jako ochroniarz w biurowcu KGHM w Polkowicach, ale od października rozpoczyna studia na kierunku logistyka firm i przedsiębiorstw. - Muszę zadbać o siebie i o synów, gdyż jestem samotną mamą. Mam partnera, który mnie bardzo motywuje i wspiera we wszystkim za co również chce mu bardzo podziękować bo jest moim talizmanem szczęścia i każdej kobiecie życzę takiej osoby u swojego boku. Powiedział mi, że jestem piękna i warto, żebym wystartowała w konkursie. Udział w nim był świetną zabawą, a nagrody są wspaniałe - powiedziała. Pierwsza miss otrzymała od naszych sponsorów nagrody i upominki wartości ok. 3 tys. zł.

Nasza przeurocza miss jest bardzo ładną, ale także silną i ambitną kobietą. Ma za sobą także wiele trudnych życiowych doświadczeń takich jak operacja kręgosłupa, przez którą sporo przytyła przestając trenować piłkę nożną w Chrobrym Głogów. Przyznała nam, że nie zawsze wyglądała tak jak teraz. - Jakiś czas temu schudłam 36 kilogramów - wyznała. - Zawzięłam się i dziś moje ciało jest odmienione - powiedziała. Uwielbia tatuaże. Ma nimi ozdobione całe ciało. - Każdy jest inny i co innego oznacza. Na plecach mam wytatuowane m.in. portrety dzieci - opowiedziała. W przyszłości sama chciałaby zostać tatuażystką. Nawet zainwestowała w sprzęt i planuje hobbystycznie uczyć się tej sztuki.

(Jakub Grzywaczyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%