Zamknij

Licytacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w klubie Mayday!

08:20, 15.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 09:01, 15.01.2023
Skomentuj

W całej Polsce, także w Głogowie, już po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tego roku finał odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia ale wczoraj (14.01.) w klubie Mayday mieliśmy przedsmak nadchodzącego finału.

Zainteresowani mieli szansę posłuchać niezwykłych wykonawców i darować pieniądze na licytacji WOŚP, przy okazji zdobywając piękne upominki. Ale liczył się gest! W tym roku pieniądze zbierane będą na sprzęt, który ma ratować pacjentów cierpiących na sepsę. Koncert trwał przez 4 godziny od godz. 18.

Na scenie wystąpili między innymi Amelia Miziewicz, Atrament/elektro, Paweł Sznajder z zespołem, którzy zaśpiewali m.in. "Chwile jak te" Kamila Brdnarka, Pracownia 06, Horacy & Dżentelmeni, cHMURa oraz duet Kit, czyli wokalistka Kinga Sawicka i gitarzysta Dawid Mrówka, którzy zaprezentowali utworu "Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości" i "Dziś późno pójdę spać".

- Kwoty licytacji zaczynają się od 1 zł. Licytowaliśmy naprawdę piękne skarby, również z ubiegłych lat. To między innymi koszulki, zawieszki i vouchery, ale też płyty muzyczne, a nawet te winylowe - mówi Agnieszka Lewandowska, szefowa sztabu WOŚP przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. - Nasze najcenniejsze licytacje: płyta Dezerter, voucher Trening Stronghold, płyty Stevie Wonder i Roślina. Razem zebraliśmy 4389,44 zł! Dziękujemy za waszą dobroć!

RED

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%