Zamknij
REKLAMA

Złodzieje złomu przyłapani i otoczeni w starym budynku przy dworcu

18:23, 17.03.2023 BL Aktualizacja: 10:10, 18.03.2023
Skomentuj

Dziś (17.03.) ok. godz. 14 dyżurny głogowskiej Komendy Powiatowej Policji otrzymał zgłoszenie, że przy starym, opuszczonym budynku na terenie dworca kolejowego zauważono kręcące się obce osoby - najprawdopodobniej złodziei złomu. Nie wiadomo było ile to osób i czy znajdują się tylko na zewnątrz, czy udało im się dostać także do środka budynku. 

Na miejsce skierowany został patrol, który potwierdził zdarzenie. Chwilę później na dworcu pojawił się drugi radiowóz, który zajechał aż na koniec peronu i odciął złodziejom drogę ucieczki. Jak poinformował podkom. Wojciech Jabłoński z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w efekcie podjętych działań mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn, przy których znaleziono mienie pochodzące z kradzieży. 

- Skradzione przedmioty odzyskano, a mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, gdzie zostali przesłuchani i prawdopodobnie zwolnieni, gdyż na tym etapie postepowania brak było przesłanek do ich zatrzymania w areszcie - mówi Jabłoński.       

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(BL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%