Zamknij
REKLAMA

Policja zawalczy o rekrutów na targach pracy

13:14, 21.03.2023 EI Aktualizacja: 13:15, 21.03.2023
Skomentuj

W środę (22.03.) od godz. 12:30 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie odbędą się targi pracy „Zorientowani na pracę” organizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Legnicy. Ich celem jest pomoc w zdobyciu informacji i wskazówek przed wyborem ścieżki zawodowej oraz przygotowanie młodzieży do przemyślanego i skutecznego wejścia na rynek pracy.

Swoją ofertę zaprezentuje również Komenda Powiatowa Policji w Głogowie. Policja będzie miała tam swoje stanowisko, przy którym zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat służby w policji. - Policjanci udzielą informacji o tym jakie warunki trzeba spełnić, by wstąpić w nasze szeregi, przedstawią również szczegóły postępowania rekrutacyjnego oraz możliwości jakie oferuje służba w policji - mówi st. sierż. Natalia Szymańska, rzeczniczka głogowskiej policji. - Funkcjonariusze opowiedzą także o tym, jak w praktyce wygląda służba w tej formacji. Chętni będą mogli obejrzeć prezentację i film dolnośląskiej policji „Zostań policjantem” oraz zobaczyć policyjny sprzęt czy zrobić sobie odbitki odcisków palców - dodaje. 
Natalia Szymańska przypomina, że rekrutacja do służby w policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając m. in. stronę internetową Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

 
 
(EI)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%