W Parku Słowiańskim pękła rura. Od rana pracownicy Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej usuwają awarię. Jak twierdzą, uszkodzenie spowodowane jest korozją albo zmęczeniem materiału. Pracownicy sprawdzają też czy są jeszcze inne uszkodzenia na sąsiednich odcinkach wodociągu. Ok. godz. 14. WPEC ma poinformować o terminie zakończenia robót.
Rodzice przerażeni. Co się dzieje w parku w Głogowie?
Od kiedy nie wolno siedzieć i się patrzyć?
emeryt
22:22, 2025-09-13
Dudkowiak: Dzisiaj najważniejsza jest integracja
Były starosta jest po prostu skuteczny, odwrotnie niż obecny starosta powiatu czy poseł. H. Niektórzy nie mogą tego przełknąć.
Michał.
22:14, 2025-09-13
Dudkowiak: Dzisiaj najważniejsza jest integracja
Jeszcze TVP do transmisji i Owsika do tańca i będzie ok...
głogowianin
20:46, 2025-09-13
Głogowska spółdzielnia obchodzi 80-lecie
Prawdziwe nasze polskie fajne dziewczyny. gratulacje. Jesteście super, codziennie robię zakupy w społem. Czuć ciepło i miłą dobroć wspaniałego personelu. Buziaki
super
20:39, 2025-09-13
0 0
Tam już od pół roku waliła para z obydwu studzienek !!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz