Białe okruszki sypią się na całej długości ulic Stawnej i Grunwaldzkiej. Przechodnie żartują, że piękną mamy zimę tej wiosny, ale kierowcom tam parkującym może nie być do śmiechu. Na miejscu są policjanci.
Białe płatki spadające z nieba niczym śnieg to styropian, który sypie się z ocieplenia bloku na Stawnej. Robotnicy szlifują płyty, co skutkuje drobinkami sypiącymi się na ulice. Wiatr niesie je coraz dalej. Oczywiście praca, do której wynajęci są robotnicy, wymaga trochę bałaganu. – Ale to nie znaczy, że to tak może zostać – mówi funkcjonariusz policji na miejscu. – Robotnicy mają obowiązek posprzątać ten styropian. Obecnie próbujemy się w tej sprawie skontaktować z firmą wykonawczą – informuje.

Policjanci rozmawiali już z pracownikami, którzy podali im kontakt do osoby odpowiedzialnej za wykonanie robót. Mieszkańcy zdają się być wyrozumiali i raczej podchodzą do zdarzenia z uśmiechem. – To nie zmienia faktu, że drobinek jest dużo i niosą się, kiedy tylko zawieje wiatr albo przejedzie samochód. U mnie na balkon też trochę spadło – mówi mieszkanka bloku.
Wracając do samochodów, warto wspomnieć o tych zaparkowanych pod blokiem i oblepionych naelektryzowanymi kulkami styropianu. – Sama nie mam samochodu, ale wydaje mi się, że nie ucieszy to kierowców – dodaje głogowianka.
(BL)
Nauczyciel z SP 2 przywiózł wiadomości z Brukseli
Fajnie że pan Daniel tak prężnie działa, takich nauczycieli Polska potrzebuje. Powodzenia!
Friend
20:59, 2026-06-06
GłogoWianki chcą pobić rekord Polski
A czy to w ogóle legalne jest, żeby śmieci do rzeki wrzucać? A jak se która zrobi wianek ze starej opony od Ursusa i rzuci?
Sąsiad Kupały
17:39, 2026-06-06
Kobieta z bronią! Wycelowała do policjanta
zaraz kto zaplaci zabierzemy sobie z udzialow szpitala kostnice i bedzie nasza
no i
14:18, 2026-06-06
Kobieta z bronią! Wycelowała do policjanta
was porypało nie piszcie o niemieckich drzwach bo nasz powiatowy to podłapie i zakupi palmy do obsadzenia dziury i kto za to zaplaci podniosa podatek za psa
ZZZ
14:14, 2026-06-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz