Zamknij
REKLAMA

Zyskał popularność dzięki The Voice of Poland. Paweł Sznajder zaprasza do MOK w Głogowie na swój koncert dyplomowy

11:55, 19.05.2023 . Aktualizacja: 18:03, 19.05.2023
Skomentuj

Już za tydzień (27.05.) o godz. 18. na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie zaśpiewają i zagrają dyplomanci Instytutu Muzyki Uniwersytetu  Zielonogórskiego. Jednym z wykonawców będzie dobrze znany w Głogowie Paweł Sznajder, którego cała Polska poznała trzy lata temu podczas 11. edycji The Voice of Poland, kiedy porwał tłumy swoim występem (zobacz TUTAJ)

Dziś Paweł kończy studia licencjackie na zielonogórskiej uczelni i to właśnie jest okazja do tego, by ponownie usłyszeć go w Głogowie. Koncert będzie zwieńczeniem jego trzyletniej nauki w klasie śpiewu dr Marzanny Rudnickiej na Uniwersytecie Zielonogórskim. – Podczas koncertu można będzie usłyszeć mieszankę różnych gatunków muzycznych, od pop aż po funky. Utwory są bardzo energiczne, a na scenie wystąpią bardzo utalentowani muzycy. Ta mieszanka może oznaczać tylko jedno: ogrom dobrej zabawy! – zapewnia. Sam zapowiada, że na koncercie da z siebie wszystko. – Będę takim człowiekiem-orkiestrą. – przyznaje i zdradza, że pojawi się mnóstwo utworów rozrywkowych, w tym coś z utworów Kamila Bednarka, a także autorska piosenka Pawła.

Wstęp na koncert jest darmowy, a w zamian będzie można wesprzeć 13-letnią Amelię Antczak z Głogowa cierpiącą na degosę neurologiczną. Amelka jest pierwszą osobą w polce , u której zdiagnozowano tę chorobę, jedną z 200 osób na całym świecie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dziewczynki. (zobacz TUTAJ). – Pomyślałem, że robiąc dyplom można połączyć przyjemne z pożytecznym, więc zamiast biletów na koncert będzie można wesprzeć dobrowolną wpłatą do puszki Amelkę Antczak – mówi Paweł Sznajder.

(BL)

 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%