Zamknij

Memoriał Szmidta w Głogowie. Złoto dla młodzieży Chrobrego Głogów I

23:26, 03.06.2023 . Aktualizacja: 23:39, 03.06.2023
Skomentuj

11. Memoriał Wiesława Szmidta pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa dobiegł końca! To był wspaniały dzień pełen emocji, zaangażowania i sportowej rywalizacji.
Na boiskach można było obserwować ogromne zaangażowanie i determinację każdej drużyny. Zawodnicy grali z pasją, dając z siebie wszystko, aby zdobyć zwycięstwo dla swojego zespołu. Opanowanie techniki, szybkość, zgranie i strategia - to były kluczowe elementy, które decydowały o sukcesie na tym turnieju.
W trakcie rozgrywek można było podziwiać nie tylko umiejętności drużyn, ale również piękno sportowej rywalizacji. Dzieci uczyły się szacunku dla przeciwników, fair play i pracy zespołowej. 
Na zakończenie turnieju odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród. W imieniu Prezes Zarządu KS SPR "Chrobry" S.A. wręczył je Vitalij Nat - trener I Zespołu KS SPR Chrobry Głogów oraz w imieniu Prezes Zarządu PSS "Społem" w Głogowie - Tomasz WolatKażda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrodę rzeczową za udział w turnieju. Dodatkowo, najlepsze zespoły zostały nagrodzone medalami. To był szczególny moment, w którym wszyscy mogli docenić trud i zaangażowanie każdej drużyny.
W turnieju udział wzięło 7 drużyn z rocznika 2009 i 2010. Kolejność końcowa:
1️⃣KS SPR Chrobry Głogów I
2️⃣TS ZEW Świebodzin
3️⃣Real Astromal Leszno I
4️⃣KS SPR Chrobry Głogów II
5️⃣Real Astromal Leszno II
6️⃣UKS Odra Trzciel
7️⃣Spartakus Zielona Góra
Puchar Fair Play otrzymała drużyna: UKS Odra Trzciel.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Erwin Kucner. Najskuteczniejszym zawodnikiem - królem  strzelców okazał się Liszuk Nazar (Spartakus Zielona Góra), a najlepszy bramkarz turnieju to Aleksander Woźniak (TS ZEW Świebodzin).

(Źródło: Chrobry Głogów - młodzież)
 

 
 
 
 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%