Kilkudziesięcioro cyklistów wyruszyło dziś (18.06.) po godz. 10. na 15-kilometrową trasę z V Odjazdowym Bibliotekarzem. To rajd organizowany przez bibliotekę Państwowej Wyższej Szkoły zawodowej w Głogowie.
Pogoda dopisała, uczestnicy także
- mówią organizatorzy.
Za chwilę uczestnicy rajdu powrócą pod PWSZ i rozpocznie się się tu piknik rodzinny. Czekają już dmuchańce i inne atrakcje.
(EI)
Złodzieje okradli młodego wędkarza z Głogowa
Podobno widziano w Głogowie Berkowicza. Najpierw wychodził z IKEI, a potem skierował się w stronę Skarbka 😮
						Łukasz
07:38, 2025-11-04
Narodowe Święto Niepodległości
Jaka niepodległość ludzie? Same komuchy w tym, PRLowskim mieście
						Heniu
06:28, 2025-11-04
Złodzieje okradli młodego wędkarza z Głogowa
Mogliście wpisać tu krótką listę rzeczy skradzionych żeby pomóc w odnalezieniu sprzętu. Kolejny artykuł w którym chodzi nie o pomoc tylko wyświetlenia reklam.
						122
18:28, 2025-11-03
Obiecują, że w Głogowie spełnią obietnice
A może to są te słynne łąki kwietne o których pan Poznański tak dużo mówi?
						TeDe
17:08, 2025-11-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz