Zamknij

Groził, że się zabije. Na chwilę zablokowano Most Tolerancji w Głogowie

21:45, 02.07.2023 Aktualizacja: 22:20, 02.07.2023
Skomentuj

Na chwilę zablokowano most, bo było podejrzenie, że mężczyzna będzie chciał się targnąć na własne życie właśnie na Moście Tolerancji w Głogowie. 

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, po godz. 20 oficer dyżurny KPP Głogów odebrał telefon od mężczyzny z osiedla Kopernik, który poinformował, że chce popełnić samobójstwo. Po przyjeździe służb ratunkowych i wejścia do mieszkania nie odnaleziono go. Na miejscu był tylko członek rodziny tego mężczyzny. Po kilku minutach dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna wsiadł do samochodu i odjechał z miejsca zamieszkania i prawdopodobnie jedzie w kierunku różowego mostu, aby odebrać sobie życie

Niezwłocznie po otrzymaniu tej informacji strażacy udali się na różowy most i na kilka minut ruch został zatrzymany z obu stron. Okazało się, że  bez powodu, gdyż tej osoby nie było na moście. Według nieoficjalnych informacji, policjanci podczas przeszukania terenu niedaleko różowego mostu znaleźli jednak zaparkowany pojazd, który należy do mężczyzny. 

ŁW 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%