Zamknij

Zderzenie samochodów na trasie do Brzegu Głogowskiego

19:08, 29.08.2023 . Aktualizacja: 08:53, 30.08.2023
Skomentuj

Do zdarzenia doszło około godz. 18.15. tu za łukiem drogi. Jak powiedziała nam kierująca toyotą yaris kobieta, która jechała w kierunku Brzegu Głogowskiego, jej auto wpadło w poślizg na mokrej jezdni, w wyniku czego nie zapanowała nad samochodem i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka fordem mondeo. 

W wyniku zderzenia mondeo wpadło do rowu, a toyota zatrzymała się na środku jedni. W obu pojazdach byli kierujący i pasażerowie. Na miejsce skierowana została karetka pogotowia, straż pożarna i policja. Mundurowi i strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Wprowadzony został ruch wahadłowy. Starsza kobieta - pasażerka forda została przetransportowana na SOR w Głogowie w celu wykonania szczegółowych badań. Pozostali uczestnicy są na miejscu. 

[AKTUALIZACJA]

Pasażerka forda nie odniosła poważnych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierująca toyotą została ukarana mandatem w wysokości 1 tys. 20 zł. i 10 punktami karnymi. 

(EI)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

HutnikIIHutnikII

0 0

Wczoraj, w tym samym miejscu również przy prędkości 50 km/h na tym łuku jezdni zaliczyłem ślizg. Całe szczęście zakończyło się na kontrolowanym ślizgu......🙁 19:40, 29.08.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%