Jeśli możecie, omijajcie ten odcinek drogi. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 292 z ul. Strefową doszło do wypadku. Jest nieprzejezdne. Dziś (13.09.) ok. godz. 14.30 BMW zderzyło się tam z ciężarowym volvo. Po jezdni rozrzucone są części samochodu. Przed miejscem, w którym doszło do zderzenia, na asfalcie widać długi ślad gwałtownego hamowania BMW. Miejsce wypadku zabezpieczają strażacy i policja.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca volvo wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo BMW.
Stałem przed skrzyżowaniem za tą ciężarówką. Kierowca volvo wymusił pierwszeństwo i to BMW uderzyło w jego naczepę na wysokości środkowego koła
- opowiada mieszkaniec powiatu polkowickiego, świadek tego zdarzenia.
Wyskoczyłem z samochodu. Kierowca volvo też wysiadł. Stał przez moment i patrzył, jakby nie wiedział co się stało. Obaj byliśmy w szoku. Zawołałem, żeby ktoś dał gaśnicę. Wszyscy, którzy tu stali , bo skończyli pracę i wracali do domów, rzucili się z tymi gaśnicami
- opowiada.
Kierowca BMW, młody mężczyzna, był przytomny, ale przez moment myślałem, że nie żyje. Miał szeroko otwarte oczy i usta. Dopiero jak poprosił, żebym zadzwonił do kogoś z jego rodziny, to okazało się, że żyje. Kazałem mu się nie ruszać. Zadzwoniłem, ale nikt nie odebrał. Zapytałem czy mam jeszcze próbować? Powiedział, że nie...
- dodaje.
Kierowcę BMW karetka zabrała na SOR. Nie wiadomo w jakim jest stanie.
(EI)
Dorota15:31, 13.09.2023
rodzinę kierowcy BMW proszę o kontakt na email: [email protected]
S.T16:57, 13.09.2023
Tragedia ,ale wyjazd z tej ulicy ciężarówką to koszmar. Już dawno mówiłem o ograniczeniu prędkości.
Assf18:05, 13.09.2023
Wyjeżdżając z tej drogi widok jest taki sobie, trzeba tez wziąć poprawkę, że tam dużo osób jeździ z dużą prędkością. Jak było tutaj ustalą odpowiednie służby.
Staszek 07:26, 14.09.2023
Klasyczne wymuszenie pierwszeństwa przez tira a wy mówicie o prędkości? Tam jest 90km na h dozwolone
Witam11:48, 14.09.2023
BOŻE oby chłopak z tego wyszedł.Ta droga na hutę to,,Zielona mila,,
Dominik12:43, 14.09.2023
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663152419
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
[WIDEO] Miasto bierze się za fosę
Ci na to konserwator zabytków?!!!
Ja
19:26, 2026-06-27
[WIDEO] Miasto bierze się za fosę
Nigdzie juz nie ma spokoju
Ktoś
19:16, 2026-06-27
[WIDEO] Miasto bierze się za fosę
Mury fosa to miejsce i stan historyczny, i zrobić płać zabaw dla nicponi....to tak jak zrobić wesołe miasteczko w nekropolii. No trochę szacunku do murów historii bo więcej lat mają niż nie jeden senior po 80 tce. Bez przesady...
Nowy...
17:10, 2026-06-27
Podwyżki, kwiaty i czerwona kartka dla starosty
Podwyżki i kwiaty za co...dla swoich i partyjnych,
Szpital
16:54, 2026-06-27