Zamknij

OSP Sława i mieszkańcy gminy żegnają zasłużonych druhów

10:54, 17.09.2023 . Aktualizacja: 11:09, 17.09.2023
Skomentuj

Smutny czas dla Braci Strażackiej OSP Sława

- piszą na swoim profilu w mediach społecznościowych sławscy druhowie, którzy żegnają dwóch swoich przyjaciół i mentorów - Edmunda Barona i Janusza Belkę.

Edmund Baron to zasłużony i wieloletni druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie. Miał 73 lata. Był osobą niezwykle zaangażowaną w życie społeczności lokalnej, znany z życzliwości i gotowości do pomocy potrzebującym. Przez ponad pół wieku służył jako aktywny strażak, dowódca i kierowca wozu bojowego.

Janusz Belka to strażak, wybitny kierowca i mechanik, który przez wiele lat służył sławskiej jednostce, dając poczucie bezpieczeństwa samym strażakom podczas dojazdów do zdarzeń. Człowiek spokojny i opanowany - jak piszą o nim koledzy. 

W chwili obecnej jako jednostka przeżywamy bardzo trudny czas smutnych informacji. Druh Janusz wraz z druhem Edmundem tworzyli tandem sławskiej strażnicy. Trudno jest cokolwiek pisać w sytuacji tak smutnych informacji, serce się krają, głos łamie....

- piszą strażacy żegnając dwóch czołowych sławskich strażaków, budujących i tworzących OSP Sława.

Kondolencje rodzinom zmarłych złożyli burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła oraz przewodniczący rady miejskiej Sławomir Mazur.

(EI)

 

Źródło/foto: slawa.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%