W nocy z piątku na sobotę (16/17.0.(.) ktoś uszkodził samochód zaparkowany przy ul. Książąt Żagańskich na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Właścicielka samochodu stawia wandalowi ultimatum: albo sam się do niej zgłosi i pokryje koszty naprawy, albo sprawa trafi na policję.
Frustrat, który postanowił swoją super moc wyładować na naszym foliowozie, urwał i zniszczył nam lusterko, jest zaproszony na rozmowę! Masz czas do środy do północy, kolego, ponieważ tej nocy miałeś pecha i jesteś pięknie nagrany kamerką z auta i balkonu sąsiadów. Jeżeli się nie zgłosisz bandyto sam w wyznaczonym terminie, będziesz miał kłopoty, bo zgłosimy to na policję i i tak to naprawisz ! Dowody są jednoznaczne!
- twierdzi właścicielka auta i podkreśla, że może straty nie są widowiskowe, ale takich aktów chuligaństwa i wandalizmu nie można ignorować.
(EI)
Połamane żebra po kolejnym wypaadku
Żadne ronda niepotrzebne, wystarczy przestrzegać przepisów.
Driver
11:50, 2026-03-23
Połamane żebra po kolejnym wypaadku
Niema co się dziwić kto tam jedzie z nakazaną znakiem prędkością? Z drugiej strony polski kierowca jak nie wymusi pierwszeństwa to zachowuje się jakby przez tydzień miał miećc sr$aczke
Ja
11:21, 2026-03-23
Połamane żebra po kolejnym wypaadku
Na co czekać jak wszystko jest nawet wiosna
Noo
11:09, 2026-03-23
Połamane żebra po kolejnym wypaadku
KOLES BUDOWNICZY OD ROND CZEKA NA ZECENIE
UN
10:18, 2026-03-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz