Krajowa 12 w Serbach całkowicie zablokowana. Na wysokości sklepu Krystynka i sali wiejskiej doszło tu do czołowego zderzenia samochodów osobowych. W kierunku Głogowa stoi wielokilometrowy korek, który praktycznie się nie porusza, choć jak poinformowała oficer dyżurna z głogowskiej komendy policji, teoretycznie na wysokości przystanku autobusowego ruch jest kierowany drogami osiedlowymi na wojewódzką 319.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"4726"}
Niestety, jest taki czas, kiedy drogą 319 ludzie jadą do pracy, więc może się korkować
- przyznaje oficer dyżurna.
Głogów stoi. Ruch w kierunku Wilkowa jest całkowicie wstrzymany
- dodaje.

Samochodami osobowymi podróżowały dwie osoby - tylko kierowcy. Obie zostały przewiezione na SOR w Głogowie. Nie wiadomo jak długo jeszcze potrwają te utrudnienia. Jeśli możecie, nie jedźcie albo szukajcie innej drogi.
(EI)
MonikaN08:15, 25.10.2023
Poszkodowanego kierowcę proszę o pilny kontakt e-mail: [email protected]
Marek09:26, 07.11.2023
Niestety wariatów na naszych drogach nie brakuje. Wczoraj jechałem z Jerzmanowej i jakiś *%#)!& na podwójnej ciągłej przy Smardzewie, przy ogromnej prędkości, moim zdaniem około 160-180 km/na h wyprzedzał samochody, a z przeciwnej strony od strony Głogowa jechał sznur samochodów, który zjeżdżał temu *%#)!& Ten idiota nie zważał na nic, parł mimo ogromnego niebezpieczeństwa. Typowy *%#)!& drogowy narażał innych użytkowników na tragedię. Że nie doszło do tragedii, to tylko łut szczęścia jaki towarzyszył temu *%#)!& To czarny samochód wolswagen na głogowskich tablicach o numerach początkowych 39...0. Niestety środkowej cyfry nie zdążyłem zobaczyć, bo tak szybko jechał. Uważajcie na tego *%#)!&
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiceprezes KGHM na Re_Mind mówiła o różnorodności
nie warto tego komentować
ja
22:15, 2026-06-24
[FOTO] Byli o krok od awansu do Ekstraklasy!
Szanowna redakcjo a może coś ma temat obwodnicy??? Na jakim etapie jesteśmy???
Dgl
19:41, 2026-06-24
Po tragedii na Jeziorze Sławskim ruszyło śledztwo
Powiadomienie służb to już jest udzielenie pomocy
Ja
19:19, 2026-06-24
Wielkie zmiany w szatni Chrobrego
To , że odchodzą takie życie . Ale dlaczego klub nic na tym nie potrafi zarobić nawet na wychowankach. Wszyscy odchodzą za darmo . A co do bramkarza ja bym wziął Rafała Gikiewicza . Do wzięcia za darmo ,szuka klubu w pierwszej lidze. Z takim CV to jeszcze w Głogowie piłkarza nie było 🙂
Daniel
17:52, 2026-06-24