Jak poinformował oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej straży Pożarnej, pali się budynek dawnej kuźni kolejowej. Na miejscu jest już kilka zastępów strażaków, w tym najprawdopodobniej dwie drabiny.
Zgłoszenie dotyczące pożaru pustostanu wpłynęło do stanowiska kierowania KP PSP w Głogowie około godziny t17.40. Na pierwszy rzut zadysponowane zostały trzy zastępy i jak informował dyżurny - kierowane są kolejne, które po kolei docierają na miejsce.
(EI)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
[WIDEO] Akcja ratunkowa na Jeziorze Sławskim!
A wogole kto dopuścił do takiej sytuacji, jeżeli były takie warunki?????
Warren
22:34, 2025-07-12
[WIDEO] Akcja ratunkowa na Jeziorze Sławskim!
Bardzo przykra sytuacja ale też ogromna lekcja dla tych dzieci
ABCD
21:37, 2025-07-12
Remis z Zagłębiem, wygrana nad Karkonoszami
20.07 to jest niedziela
Kibic
20:23, 2025-07-12
Wielkie wydarzenie artystyczne w Głogowie
Do sztuki to wam daleko. Wkreciliscie sobie w łeb o jakieś sztuce w MOKu. Żenada i kompromitacja z beznadzieją włącznie. Te miasto to padaka
Ja
15:56, 2025-07-12
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz