Zamknij

Prezydent ogłosił pierwszy konkurs na głogowską kartkę świąteczną

08:24, 04.12.2023 . Aktualizacja: 13:48, 04.12.2023
Skomentuj

Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz zaprasza wszystkich głogowian do konkursu plastycznego na kartkę bożonarodzeniową. Zwycięski projekt stanie się oficjalną kartą świąteczną Głogowa, która z życzeniami od prezydenta miasta oraz z informacją o autorze rozesłana zostanie m.in. do posłów na Sejm RP, miast partnerskich Głogowa, samorządów, spółek, przedsiębiorców, stowarzyszeń i placówek samorządowych.

Kartka musi być wykonana odręcznie, za pomocą farb, kredek, flamastrów, może to być także kolarz zdjęć i inne techniki, i powinna zawierać  elementy związane z Głogowem. Co ważne, musi być płaska. Nie może zawierać żadnych elementów przestrzennych, jak piórka czy koraliki. 

Z konkursu wyłączone będą prace stworzone za pomocą programów graficznych

- zaznaczają organizatorzy konkursu. 

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie: KLIKNIJ TUTAJ. Uczestnicy konkursu muszą do projektu dołączyć oświadczenie: WYDRUKUJ i PODPISZ.

Prace można zgłaszać do  przyszłego poniedziałki (11.12.) do godz. 12. w sekretariacie prezydenta Głogowa w ratuszu. Można je przynieść osobiście lub wysłać pocztą z dopiskiem „Kartka świąteczna”.

(EI)

 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%