Zamknij

"Żywe obrazy" . Głogowskie muzeum i SP12 zapraszają uczniów do udziału w konkursie

12:10, 18.01.2024 . Aktualizacja: 12:45, 18.01.2024
Skomentuj

Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie zapraszają uczniów do udziału w fotograficznym konkursie zatytułowanym „Żywe obrazy”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu głogowskiego. Zadaniem jego uczestników będzie sfotografowanie zaaranżowanej przez siebie sceny znanej z dzieł malarskich. Zdjęcia mają przedstawiać jedno z wybranych dzieł mistrzów malarstwa.

Prace należy dostarczyć do MAH do 23 lutego 2024 r. Jedna z fotografii ma przedstawiać własną interpretację malarskiego dzieła, druga natomiast ma być reprodukcją właśnie tego obrazu. Wcześniej, bo do 16 lutego 2024 r. należy przesłać do Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie kartę zgłoszeniową.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia TUTAJ.

Konkursy "Żywe obrazy" cieszą się ogromną popularnością w całym kraju. W Głogowie będzie to druga edycja. W ubiegłym roku  zwyciężyła Julia Kałużny  z SP 3  w Głogowie i jej przedstawienie obrazu „Żydówka z pomarańczami” Aleksandra Gierymskiego.

(Źródło: MAH w Głogowie)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%