Zamknij

Wolontariusze KGHM szykują się do akcji „pączek ze szlachetnym nadzieniem”. W tym roku pomogą Emilii i Hani

11:04, 05.02.2024 . Aktualizacja: 11:26, 05.02.2024
Skomentuj

Wolontariusze KGHM szykują się do akcji „paczek ze szlachetnym nadzieniem”.

Hasło przyświecające akcji kolejny raz brzmi: „Wrzuć CO NAJMNIEJ piątaka dla miedziowego dzieciaka”.  Wspólnie zbieramy na dzieci pracowników miedziowej spółki. 

W tym roku pracownicy KGHM mogą pomóc:

 

Emilii Szkolarz

- to 2-letnia córka pracownika ZG Polkowice-Sieroszowice, cierpiąca na wadę serca VSD i ASD II, agenezję lewej nerki, niedorozwój kciuka w prawej ręce, mózgowe porażenie dziecięce. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na rehabilitację i specjalistyczne konsultacje.

 

Hani Myśko

- to 7-letnia córka pracownika ZG Lubin, cierpiąca na zespół Crouzona, dyzostozę twarzowoczaszkową, niewydolność oddechową Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na rehabilitację, zajęcia z logopedą, neurologopedą, zajęcia z logorytmiki oraz długie etapowe leczenie operacyjne i wizyty u specjalistów.

 

Celem akcji charytatywnej „Pączek ze Szlachetnym Nadzieniem” jest pomoc dla tych pracowników KGHM oraz członków ich rodzin, którzy są w trudnej sytuacji i potrzebują wsparcia np. w leczeniu lub rehabilitacji.

W ramach tego projektu, w tłusty czwartek, we wszystkich oddziałach KGHM prowadzona jest dystrybucja pączków przez wolontariuszy firmy, a zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczane są na pomoc beneficjentom wybranym w danej edycji akcji. 

 

 

opr. LUK

Źródło: KGHM

Fot. Archiwum KGHM

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%