Zamknij

Kandydatka na wójta gminy Jerzmanowa mówi o dialogu i współpracy: Gmina Jerzmanowa potrzebuje zmian

14:29, 13.02.2024 . Aktualizacja: 14:42, 13.02.2024
Skomentuj

Radna gminy Jerzmanowa będzie się ubiegać o fotel wójta. Razem z 13-osobową grupą mieszkańców stworzyła komitet, który do wyborów idzie z hasłem „Gmina waszych oczekiwań!”. Ogłosiła to we wtorek (13.02.) przed Urzędem Gminy w Jerzmanowej. 

Jestem mieszkanką gminy Jerzmanowa od 2010 roku, jestem samorządowcem z 20-letnim doświadczeniem, pracuję jako audytor wewnętrzny, a więc osoba, która usprawnia działalność gmin i współpracowałam, współpracuję z wieloma gminami. Jestem członkinią Koła Gospodyń Wiejskich, jestem liderem odnowy sołectwa Jaczów, a przede wszystkim jestem radną gminy Jerzmanowa. I właśnie pełniąc aktywnie rolę radnej poznałam oczekiwania i problemy mieszkańców

- mówi Anna Obolewicz.

I jedno z tych oczekiwań to był właśnie start, to była ta potrzeba zmiany

- dodaje, że mieszkańcy chcą dialogu z władzą, chcą być wysłuchani i żeby to, co dzieje się w gminie wynikało z ich oczekiwań.

Drugim punktem jest współpraca - żeby włodarz gminy współpracował na szczeblu gminnym, ponadgminnym, krajowym, żeby pozyskiwał wiele środków unijnych, ale też pomagał organizacjom pozarządowym działającym na terenie gminy Jerzmanowa pozyskiwać te środki... Ponieważ te organizacje tutaj pobudzają naszą aktywność 

- podkreśla kandydatka.   

Zapytany dziś o start w nadchodzących wyborach wójt Lesław Golba, uchylił się od odpowiedzi na pytania dziennikarzy. Stwierdził jedynie, że media zostaną o tym poinformowane, kiedy decyzja już zapadnie.  

(EI)

 

 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

KaczorKaczor

2 0

Idę do wariatkowa, narła 14:56, 13.02.2024

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%