To już ostatnia studniówka głogowskiej szkoły. A szkół jest osiem. Dzisiejszej nocy (23/24.02) bawią się tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Politechnicznych. Zatańczyli na rozpoczęcie balu aż dwa polonezy!
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"5162"}
Dokładnie, polonezy były dwa. Pierwszy z nauczycielami. Wyszło pięknie. Dzisiaj bawią się ci, którzy skończyli pięcioletnie technikum w popularnym głogowskim mechaniku. W sumie w tej szkole ok. stu osób będzie zdawało w tym roku maturę, a jeszcze wziąwszy pod uwagę osoby im towarzyszące na balu oraz nauczycieli... W sali „Rodos” w Jaczowie bawi się grubo ponad 200 osób. Wśród nich był prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz, który tu występuje jako przewodniczący rady rodziców, gdyż jego syn jest uczniem mechanika – i za rok zdaje maturę.
Ten wieczór należy do was, bawcie się dziś. Tym bardziej, że w tym gronie to są ostatnie spotkania. Spotkacie się jeszcze na maturze, ale myślami już będziecie gdzieś indziej. Wykorzystujcie tę szansę, bo za kilka tygodni każdy pójdzie w swoją stronę: na wymarzone studia czy do wymarzonej pracy. Tego wam życzę z całego serca. A dziś sala należy do was, bawcie się i radujcie, ale z tyłu głowy niech pika światełko, że wkrótce matura, egzamin dojrzałości, a świat po tej maturze będzie należał do was. Jestem o tym przekonany, że sobie świetnie poradzicie
- mówił Rafael Rokaszewicz.
Dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych Paweł Korzeń powiedział nam, że to jest już jego 24 studniówka w życiu i bardzo się z tego cieszył. Doliczając jeszcze jego własną – to 25.
Czuję ogromną dumę i radość, bo dziś widzę moich pięknych uczniów z przepięknymi partnerkami. Myślę, że zabawa będzie przednia. Sto dni do matury, więc dziś im życzę powodzenia. Dzisiejsza noc jest ich i tylko ich
- zapewniał Paweł Korzeń, podkreślając, że technikum skończył właśnie wyjątkowy rocznik, fantastyczny i także wyjątkowo doświadczony.
Te klasy są niesamowite, przeszły początek pandemiczny, ale to już takie końcowe roczniki. To są klasy, które zwiedziły Europę, które brały udział w działaniach społecznych. Mamy dziś na balu wiele wyjątkowych osób, mistrzów, mistrzów sportu, laureatów olimpiad. Kwiat głogowskiej młodzieży
- pochwalił.
(DN)
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
Kim jest?? Kiero kogo??
Xxx
13:27, 2026-06-22
KGHM strategicznym sponsorem Re_Mind
Za dużo pieniędzy macie? Szaleństwo na bzdetach. Szpitale sponsorować a nie kongresy. Mo ...winy wpi...ą te mercosure wasze i chorubska się szerzą kto to będzie leczył ?
Rozdawnictwo
13:01, 2026-06-22
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
To dobrze bo zawsze na sportowo biegne do klopa po ostrym kebsie i marwie sie czy zdarze , wowczas pomoc jest bardzo potrzebna ,jak co bede dzwonic w trakcie🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Oooo
12:36, 2026-06-22
Głogów sprzeda działkę za 134 zł
pies kopal dzialke glogow moze sie budowac az do palacu w Zukowicach tylko jedno pytanie skad oni maja na starym miescie grunty czyzby ksiadz zmienil wyznanie i dziura wraca do miasta
jo
12:02, 2026-06-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz