Przedszkole „Wyspa skarbów” Cichych Pracowników Krzyża w Głogowie zorganizowało festyn z okazji Dnia Rodziny
[FOTORELACJA]5711[/FOTORELACJA].
W tym dniu przygotowano prezentacje grup – dzieci miały okazję w sali gimnastycznej zaprezentować swoje umiejętności i talenty przed szerokim gronem widzów. Każde z dzieci obdarowało swoich najbliższych własnoręcznie wykonanym podarunkiem, który był tworzony podczas zajęć przedszkolnych. Po występach rozpoczęła się zabawa. Dzieci wraz ze swoimi najbliższymi brały udział w zabawach sportowych, pokonywały tory sensoryczne, malowały bawełniane torby, tworzyły foliowy wspólny obraz, puszczały mega bańki. W czasie zabaw można było korzystać z kącika kulinarnego
.Zapewniono pieczoną kiełbasę, świeże bułki, arbuzy i kolorowy wybór ciast upieczonych przez Rodziców. Dodatkowo każdy mógł poczęstować się watą cukrową i popcornem. Pracownicy przedszkola zachęcali do wspólnych zabaw integracyjnych na pięknym terenie zielonym.
Dodatkowa atrakcją był udział służb ratowniczych. Dzieci miały dostęp do wozu strażackiego, policyjnego i karetki. Pani profilatyk z Powiatowej Komendy Policji przeprowadziła zabawy i pogadanki informujące o bezpieczeństwie. Największa popularnością cieszyły się spacery z kolorowymi alpakami, które zostały na tę uroczystość specjalnie przystrojone w oryginalne peruwiańskie stroje. Na zakończenie festynu mega maskotki Miki poprowadziły wspólny taniec.
KD
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
jeszcze troche a bedzie psycholog od dziurki od klucza
jo
15:54, 2026-06-22
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
Kim jest?? Kiero kogo??
Xxx
13:27, 2026-06-22
KGHM strategicznym sponsorem Re_Mind
Za dużo pieniędzy macie? Szaleństwo na bzdetach. Szpitale sponsorować a nie kongresy. Mo ...winy wpi...ą te mercosure wasze i chorubska się szerzą kto to będzie leczył ?
Rozdawnictwo
13:01, 2026-06-22
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
To dobrze bo zawsze na sportowo biegne do klopa po ostrym kebsie i marwie sie czy zdarze , wowczas pomoc jest bardzo potrzebna ,jak co bede dzwonic w trakcie🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Oooo
12:36, 2026-06-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz