Przedszkole „Wyspa skarbów” Cichych Pracowników Krzyża w Głogowie zorganizowało festyn z okazji Dnia Rodziny
[FOTORELACJA]5711[/FOTORELACJA].
W tym dniu przygotowano prezentacje grup – dzieci miały okazję w sali gimnastycznej zaprezentować swoje umiejętności i talenty przed szerokim gronem widzów. Każde z dzieci obdarowało swoich najbliższych własnoręcznie wykonanym podarunkiem, który był tworzony podczas zajęć przedszkolnych. Po występach rozpoczęła się zabawa. Dzieci wraz ze swoimi najbliższymi brały udział w zabawach sportowych, pokonywały tory sensoryczne, malowały bawełniane torby, tworzyły foliowy wspólny obraz, puszczały mega bańki. W czasie zabaw można było korzystać z kącika kulinarnego
.Zapewniono pieczoną kiełbasę, świeże bułki, arbuzy i kolorowy wybór ciast upieczonych przez Rodziców. Dodatkowo każdy mógł poczęstować się watą cukrową i popcornem. Pracownicy przedszkola zachęcali do wspólnych zabaw integracyjnych na pięknym terenie zielonym.
Dodatkowa atrakcją był udział służb ratowniczych. Dzieci miały dostęp do wozu strażackiego, policyjnego i karetki. Pani profilatyk z Powiatowej Komendy Policji przeprowadziła zabawy i pogadanki informujące o bezpieczeństwie. Największa popularnością cieszyły się spacery z kolorowymi alpakami, które zostały na tę uroczystość specjalnie przystrojone w oryginalne peruwiańskie stroje. Na zakończenie festynu mega maskotki Miki poprowadziły wspólny taniec.
KD
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz