Dziesięciu funkcjonariuszy z Polski,w tym dwoje z Dolnego Śląska, zdobywało wiedzę w Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym IPA w niemieckim Gimborn. Wśród nich nasza głogowska policjantka.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"5719"}
- To były wykłady na wysokim poziomie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Bardzo dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tym seminarium. Jestem niezmiernie zadowolona z tego wyjazdu, podczas którego widać było zaangażowanie w przekazaniu wiedzy i doświadczenia zarówno od policjantów z Niemiec, jak i ze Szwajcarii oraz z Polski. Podczas takiej wymiany można poznać ludzi z wielu krajów oraz ich opinie i historie o tym, jak przebiegała i jak przebiega ich służba w policji. Utrzymujemy kontakt prywatny i służbowy – mówi st. post. Agnieszka Kotwas z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.
Systematycznie kilkanaście razy w roku policjanci z różnych krajów spotykają się, by wymienić doświadczenia, nabyć wiedzę i umiejętności potrzebne w swojej codziennej służbie. Tegoroczne spotkanie miało miejsce od 17 do 21 czerwca w IBZ Gimborn. Tytuł przewodni to „Złość w brzuchu – dzieci i młodzież jako ofiary i sprawcy".
Założone przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Centrum Szkoleniowe IPA W Gimborn co roku przygotowuje ofertę edukacyjną skierowaną dla funkcjonariuszy. Miejscem seminarium jest zabytkowy zamek położony w niezwykle urokliwej i malowniczej okolicy w Nadrenii Północnej-Westfalii, w rejencji Kolonia. W trakcie seminarium poruszone zostały zagadnienia związane z przemocą wśród nieletnich. Różnorodność uczestników sprzyjała wymianie poglądów, praktyk i doświadczeń. Wszystkie wykłady były prowadzone w języku polskim i niemieckim, a sprawne tłumaczenie sprzyjało wymianie poglądów.
KD
Na zdjęciu głównym: st. post. Agnieszka Kotwas z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie oraz asp. szt. Krzysztof Pawlik z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.
zdj: KP Policji Głogów i Dolnośląska Policja
Janek18:36, 27.06.2024
Ta czarna to chyba płyny wymienia a nie wiedzę 😀
Botox a nie policjan22:47, 27.06.2024
O botox z Głogowa pojechal ... łał
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Poważny wypadek na Moście Tolerancji w Głogowie
Nie kumam...... jak można się czołówkę przyj....ć na moście? Ograniczenia, zła widoczność ja pi...e, Karać dożywotnim zakazem prowadzenia auta za patrzenie jak ślimok w telefon. Plaga i j....ć mandaty po pięć koła.
07:31, 2026-06-22
Wzruszające chwile przed głogowskim ratuszem
Bezbożniki.
K.
05:48, 2026-06-22
[FOTO] Głogów ma Rekord Polski!
I po co to, zamulać i zapychać i tak brudną rzekę, rzeka plus wianki = gnojówka
Nowy...
20:52, 2026-06-21
[FOTO] Głogów ma Rekord Polski!
jezeli jest rekord glupoty to zostal pobity
jo
20:48, 2026-06-21