Drugi letni koncert "Fontanny Klasyki" w Głogowie w swingującym stylu w plażowym klimacie. Muzyka podrywała do tańca.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"5784"}
Drugi letni koncert cyklu Fontanny Klasyki w swingującym stylu, tym razem przy pięknej pogodzie i w klimacie plaży. W sobotni wieczór (13.07.) przy fontannie w Parku Słowiańskim w Głogowie zabrzmiała muzyka, przy której trudno było publiczności wysiedzieć na leżaczkach. Wystąpił wrocławski zespół The Banjo Rag, z największymi przebojami słynnej orkiestry Glenna Millera z lat 30. i 40. XX wieku.
Mam nadzieję, że pójdziecie w tany
– zachęcała, otwierając koncert Dorota Drozd, dyrektor artystyczny Głogowskich Spotkań Jazzowych. I chętni szybko się znaleźli.
Za tydzień (20.07.) ostatni letni koncert przy fontannie w ramach 40. GSJ. Zagra Five O'clock Orchestra. Publiczność usłyszy też zapowiedź szczegółów programu jazzowej jesieni w Głogowie.
(GH)
Obwodnica Głogowa na ostatniej prostej!
bardziej precyzyjna powinna być informacja na temat zakończenia prac w 2028 roku, bo może to być styczeń, a może być grudzień.
rema
14:10, 2026-05-18
[FOTO] Auto wbiło się w ogrodzenie
Ten peugeot często tam jeździ nieprzepisowo.
Obserwuje
13:34, 2026-05-18
Obwodnica Głogowa na ostatniej prostej!
Z obwodnicą będzie jak z płaską Ziemią. Są tacy, co po otwarciu powiedzą, że jej nie ma.
tokmek
13:29, 2026-05-18
[FOTO] Auto wbiło się w ogrodzenie
Tam jest ,,czterdziestka", ale mało kto tyle jedzie. Wcale nie trzeba być pod wpływem tego czy owego.
tokmek
13:26, 2026-05-18
0 2
jak pani drozd to wiadomo co bedzie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz