To już koniec, Rap Stacja 2024 przeszła do historii. To była największa impreza z muzyką rap w zachodniej Polsce.
[FOTORELACJA]5787[/FOTORELACJA]
Jak oficjalnie informują organizatorzy, na wszystkie koncerty wyprzedano 100 procent biletów. I nie obyło się bez dodatkowych atrakcji. W piątek (12.07) rozpętała się niezłą burza i musiano przerwać koncerty. Część występów przeniesiono na sobotę, a uczestniczy mogli kupować bilety na kolejny dzień ze sporym rabatem.
Sława przy okazji Rap Stacji przeżyła prawdziwe oblężenie. Impreza w festiwalowym miasteczku trwała 24 godziny na dobę. Koncerty odbywały się jednocześnie na trzech scenach. Dodatkowo trwały imprezy towarzyszące dla fanów DJ rytmów, dla fanów plażowania, graffiti i sportowych rozgrywek.
- Bawiliście się niesamowicie, a artyści zrobili świetne widowisko! Dziękujemy za ten czas spędzony w Sławie i niezwykłą atmosferę – tak uczestników Rap Stacji żegnają przedstawiciele Sławskiego Centrum Kultury i |Wypoczynku.
Teraz czas na bezpieczny powrót do domu.
KD
fot:FED
[WIDEO] Już jest! Przebojowy karp po głogowsku
*%#)!& babo wyj ile chcesz ale niebiosy zostaw w spokoju
izo
16:31, 2025-12-14
[WIDEO] Już jest! Przebojowy karp po głogowsku
w jakim ranczu nasza pani DROZD z panem ADAMCZYKIEM w LALCE ma role KRZESZOWSKIEJ A ON JEJ MEZA
TELEWIDZ
16:24, 2025-12-14
[WIDEO] Już jest! Przebojowy karp po głogowsku
gamonie to nie dla was nagrywaja RANCZO a nasza DROZD zastapi ROMANOWSKA I Z PIETRKIEM W DUECIE WYSTAPI
oj
16:15, 2025-12-14
[WIDEO] Już jest! Przebojowy karp po głogowsku
Szymborska przy DROZD to pikuś NOBEL TRAFI DO MOKU
koko
16:09, 2025-12-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz