Kończy się dzień zadumy na naszych cmentarzach. Pomimo refleksyjności nasze nekropolie są tradycyjnie kolorowe a w pewien sposób nawet gwarne.
[FOTORELACJA]6020[/FOTORELACJA]
Na głogowskie cmentarze w większości przyjechaliśmy samochodami i to jest też element tradycji. Pokazów mody raczej nie było, ponieważ Polacy już od lat w dni świąteczne noszą się elegancko. Część z nas brała udział w mszach na cmentarzu, część przyszła bezpośredni na rodzinne groby.
Nekropolie będziemy intensywniej odwiedzać co najmniej do niedzieli.
Pamiętajmy o bezpieczeństwie na drodze, nie spieszmy się na cmentarze, bo to są miejsca, które nie lubią pośpiechu.
Zobaczcie naszą galerię wykonaną na głogowskim Krzepowie, być może uchwyciliśmy Was na zdjęciach.
KD
fot: ŁW
Awaria systemu w Komunikacji Miejskiej w Głogowie
Podspółki kolesi dały plamę.Brak kontroli daje takie efekty.
Vlod88
09:58, 2025-09-13
Osiedle w Głogowie bez ciepłej wody
Do Odry się kapać..
lol
21:47, 2025-09-12
Pies porzucony w Głogowie na pastwę losu
Prawdopodobnie to ktoś bez serca, nie człowiek, a bydle zasługujące na prewencyjne odizolowanie od społeczeństwa. No ale nie można wykluczyć, że po prostu się schlał albo naćpał, przywiązał psa i zapomniał. To też jest możliwe, choć mało prawdopodobne.
Łukasz
21:07, 2025-09-12
W pielgrzymce z Głogowa pójdą całe rodziny
Tylko modlitwa nam pozostała.
Luk
19:24, 2025-09-12
1 0
Wiecej reklam bym dowalił bo te ktore juz sa za mało zakrywaja tresc
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz