Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Ruszyło zarybianie szczupakiem [zdjęcia]

. 10:20, 07.04.2025 Aktualizacja: 21:17, 23.10.2025
Skomentuj

W Gospodarstwie Rybackim Sława pod nadzorem Wód Polskich rozpoczęto zarybianie jezior.

[FOTORELACJANOWA]6770[/FOTORELACJANOWA]

Trwa zarybianie szczupakiem, czyli wylęgiem zerującym wyprodukowanym w wylęgarni gospodarstwa. W trakcie zarybiania był obecny przedstawiciel Wód Polskich, który sprawdzał czy cała procedura jest zgodna z normami. 

- Dzisiaj zarybiamy szczupakiem a planujemy jeszcze zarybiać nasze jeziora linem i sandaczem – potwierdza  Mirosław Kmiecik, prezes Gospodarstwa Rybackiego w Sławie. 

W sumie do Jeziora Sławskiego i Rudzińskiego trafi kilka milionów szczupaków.

Fed

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%