Zamknij

Drzwi szeroko otwarte w podstawówce. Okazja na bliższe spotkanie

18:00, 22.04.2025
Skomentuj

Na uczniów szkół podstawowych z gminy Sława czekali nauczyciele, którzy oprowadzali ośmioklasistów po szkole i zapoznawali ich z ofertą placówki. Drzwi otwarte to doskonała okazja, by zaprezentować bogatą ofertę Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie.

[FOTORELACJANOWA]6911[/FOTORELACJANOWA]

Szkoła kształci młodzież w liceum ogólnokształcącym, technikum i branżowej szkole I stopnia. Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszy się specjalność technik logistyk w ramach technikum, która realizowana jest we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej jako Oddział Przygotowania Wojskowego. Dzięki współpracy z 5. Lubuskim Pułkiem Artylerii w Sulechowie kadeci zdobywają umiejętności niezbędne w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Młodzież chwali sobie również naukę w specjalności technik żywienia i usług gastronomicznych.

- Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zaprezentowane są poszczególne kierunki kształcenia. Warto wybrać naszą placówkę, ponieważ szkoła nie tylko kształci, ale również jest miejscem, w którym młodzież czuje się bezpiecznie i może realizować swoje zainteresowania – zaznacza Marcin Wójtowicz, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie. 

W placówce odbywają się także zajęcia dodatkowe, takie jak: kursy z udziałem WOPR, zajęcia fotograficzne, teatralne czy gimnastyczne. Wszystkie te atuty można było poznać podczas drzwi otwartych. Jak widać na zdjęciach w galerii, frekwencja zdecydowanie dopisała.

Fed

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%